Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napjára ajándék. Mit...

Anyák napjára ajándék. Mit csináljak neki?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom még soká lesz de nem szeretem az utolsó napokra hagyni. Nem szeretnék venni semmit. Az szintem nem szemèlyes így inkább készítek neki valamit. Tavaly képkeretet csináltam és nyomtattam bele összevágott képeket. De idén nem jut semmi eszembe. Neten csak gyerekes dolgokat találtam. ( Origami virág, kéz/talp lenyomat...stb.) Van valami ötletetek ?

#fotó #anya #ajándèk :D
2015. ápr. 13. 14:48
 1/10 anonim válasza:
35%
Én ugyanazt adom anyák napjára, mint apák napjára.
2015. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

krepp papírból lehet készíteni nagyon szép virágokat

nem gyerekes egyáltalán

én felnőttként is adtam már egy barátnőmnek ilyen csokrot, messziről tényleg olyan, mint az igazi

persze ehhez tényleg szépen kell elkészíteni, hogy ne valami gagyi legyen :)

2015. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Puczák Derien válasza:
40%
Mi nem várjuk el a család férfi tagjaitól hogy minden rigófüttynél megköszöntsenek bennünket. A mi köreinkben nem szokás.
2015. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó és ezt ki nem s.z.ar.j.a le? Nem ez volt a kérdés!
2015. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
#3, lányok is köszöntik az anyukájukat...
2015. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagytakarítás? Süti? Sokszor az a legnagyobb ajándék, ha leveszed a terhet a másik válláról.
2015. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Személyes naptár? Személyes képekkel, születésnapokkal, évfordulókkal?
2015. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
csinalj neki te egy vacsit, vagy valami sutit, vagy akar elmehettek ketten valahova fagyizni :)
2015. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dolores55 ***** válasza:
Én édesanyaként biztosan annak örülnék a legjobban, ha együtt, a lányaim segítségével csinálnánk meg a tavaszi nagytakarítást (ablakpucolást is!!) Tudom, ez önző ajándék lenne de erre vágyok titokban. ( Még soha nem jött be!! )
2015. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha csinálni akarsz valamit akkor egy olyan kép amin ketten vagytok és azt irtad nem akarsz pénzt rá költeni szerintem kéne én mindig költök vegyél cserepes virágot/vagy szeddj a kertböl..................
2015. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!