Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adjak anyukámnak anyák...

Vanda Váraljai kérdése:

Mit adjak anyukámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
virágot
2016. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Amit szeret

-virágot

-csokit

- bon bont

- könyvet a kedvenc írójától

- egy szép divatékszert

- parfümöt

- saját készítésű szép emléket

stb

2016. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Eriggy mán hol van még anyák napja. Meg azért annyira lehetnétek életrevalóak hogy kitaláljátok. Bonbon, virág oszt cső.
2016. márc. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%

Az elso 2nek igaza van. A legegyszerubb a virag, bon bon meg ilyenek. Nem tudom mennyi szabadidod van, de esetleg keszithetsz valamit sajat kezuleg is, vagy nyomtass ki sok kepet, es tedd egy nagy keretbe oket. :)


Es az utolsonak:

Ha valami problemad van azzal hogy o ilyenekez kerdez akkor tartsd meg magadnak, rendas valaszokra var szerintem a kerdezo :)

2016. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
71%
Rendes* (ez elotti vagyok)
2016. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Orgonát, csokit.
2016. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En keszitettem egy dobozt (eros kartonbol, es azt festettem be/diszitettem, de fadobozt is lehet vasarolni) és ebbe fogok bonbonokat csinalni, kulonbozo izueket, szép papirokba csomagolva. Esetleg meg kis uzeneteket is irhatsz a bonbonokhoz, hogy még személyesebb legyen:)
2016. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindent adhatsz szerintem, ami az anyasággal, háztartással, női szépészettel összefügg, hiszen egyrészt anya, másrészt nő a megajándékozott. Konkrét példa: cserepes virágok, kozmetikumok, ajándékozhatóbb fajta háztartási cikkek, pl. egy étkészlet, szebb alátétkészlet, díszesebb poharak, nőies itókák, édességek, esetleg meghívás a szomszéd cukrászdába. Vagy pl. valami ruhanemű, ha tudod hozzá a méreteket, esetleg ékszer. Nem kell persze drága dolgokra gondolni, nyilván anyagi helyzetednek megfelelően mindegyik kategóriában találsz megoldásokat, csak körül kell nézni. De ha ügyes vagy és megfigyeled édesanyád, hogy folyton egy rossz konzervnyitóval gyikicseli a páncélost, akkor vehetsz neki egy rendesebb konzervnyitót akár, vagy bármi hasonlót, ezt csak egy példának szántam. A legjobban az ember mindig olyan ajándéknak örül, ami megkönnyíti a mindennapjait. Ráadásul minél többet veszi elő használni, még többször gondol majd szeretettel rád. Ha adsz egy csokor virágot, az hamar elhervad, érdemes valami maradóbb, praktikus dologgal kiegészíteni, vagy akár helyettesíteni. Ízlések és pofonok... :)
2016. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem mondom meg. Addigra úgyis elfelejtenéd...
2016. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ajándékkosarat készítek neki olyan dolgokból amik neki hasznosak+szereti őket. (pl tusfürdőcsomag, szépségápolási cuccok amiket úgy is használ mert kell neki, + kedvenc édességei stb.. )
2016. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!