Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Anyák napja

A kérdés

Mit csinaljak anyak napjara?

Anyukam minden evben olyan ajandekot ker amit mi csinalunk a sajat kezunkkel, viszont sosincs otletem, hogy mit kene csinalnom. Neztem otleteket Pinteresten, de azok az otletek amik ott voltak nagyon konnyuek, gyerekesek voltak.

Ui.: Az ocseim is segitenenek ugyhogy johet barkacsolas ezerrel :)

16/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, Pinterest, Anyák napja

ápr. 11. 14:17  Privát üzenet  

A válaszok
Szedjetek réti virágokat, csomagoljatok be szépen. Vagy az nagyon snassz?

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 11. 19:04 Privát üzenet
Madáretetőt ha kertesben laktok.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 11. 20:30 Privát üzenet
Gyerekkori közös képeiteket fényképezzétek újra

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 12. 12:40 Privát üzenet

Szabadnapot anyának.

AMikor mindent ti csináltok, ő csak pihen, vagy olvas, vagy amit szeret, a hobbijának élhet.

Főzzetek, süssetek neki valami finomat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 12. 14:24 Privát üzenet
en regi kozos csaladi fotokbol osszevagok egy kis videot zene meg minden reggelit viszek neki meg ilyen aprosagok persze azert a virag sem maradhat el

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/7Időpont ápr. 12. 14:29 Privát üzenet
Ezeket pinteresten találtam, de nekem tetszettek, az egyik jenga volt, és minden kis darabra egy kedves üzenet. A másik meg saját készítésű puzzle, egy közös képpel, vagy festménnyel, és azt később kirakhatja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 12. 19:40 Privát üzenet

Leszögezem, az én anyám soha nem örült semmiféle kézműves dolognak, még a gyerekkori rajzaimat sem rakta el, és bár nagyon szeretjük egymást, tény, hogy sosem tudott úgy csinálni, mintha örülne ezeknek.

DE: amikor gondolatbefőttet csináltam neki, már felnőttként, annak örült!

Kell egy befőttesüveg, és bele kis cetlikre idézetek, gondolatok, ill. bele lehet csempészni néhány kupont, amit be lehet váltani olyasmikre, hogy pl. elmosogattok, takarítotok helyette, masszírozás, stb.

Először kézzel írtuk meg a több száz cetlit, na az gyilkos volt, legközelebb már inkább nyomtattuk őket.

Befőttesüvegből meg lehet venni készet pl. a Pepcoban, de ha nagyon kreatívak vagytok ill. ez az igény, akkor kézzel is lehet díszíteni, hogy egyedi, személyre szóló legyen.

És ez azért is jó, mert egész évben mindennap okoz egy kis örömet :)

Inspiráció: [link]

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 13. 00:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak anyák napjára?
Amiert a szobamban elem az eletem es sose megyek sehova ennek koszonhetoen most nincs ajandekom anyak napjara, mi csinaljak?
Mit csináljak anyák napjára? Egy meg egymillió ilyen kérdés van, de nem találtam meg a tökéletest
Mit csináljak (saját kézzel) vagy vegyek anyák napjára?
Anyák napjára ajándék. Mit csináljak neki?
Nem vettem ajándékot anyák napjára. Mit csináljak?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Anyák napja rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!