Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit csinaljak anyak napjara?

Mit csinaljak anyak napjara?

Figyelt kérdés

Anyukam minden evben olyan ajandekot ker amit mi csinalunk a sajat kezunkkel, viszont sosincs otletem, hogy mit kene csinalnom. Neztem otleteket Pinteresten, de azok az otletek amik ott voltak nagyon konnyuek, gyerekesek voltak.

Ui.: Az ocseim is segitenenek ugyhogy johet barkacsolas ezerrel :)

16/L



2019. ápr. 11. 14:17
 1/7 anonim válasza:
87%
Szedjetek réti virágokat, csomagoljatok be szépen. Vagy az nagyon snassz?
2019. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Madáretetőt ha kertesben laktok.
2019. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkori közös képeiteket fényképezzétek újra
2019. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabadnapot anyának.

AMikor mindent ti csináltok, ő csak pihen, vagy olvas, vagy amit szeret, a hobbijának élhet.

Főzzetek, süssetek neki valami finomat.

2019. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
en regi kozos csaladi fotokbol osszevagok egy kis videot zene meg minden reggelit viszek neki meg ilyen aprosagok persze azert a virag sem maradhat el
2019. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ezeket pinteresten találtam, de nekem tetszettek, az egyik jenga volt, és minden kis darabra egy kedves üzenet. A másik meg saját készítésű puzzle, egy közös képpel, vagy festménnyel, és azt később kirakhatja.
2019. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leszögezem, az én anyám soha nem örült semmiféle kézműves dolognak, még a gyerekkori rajzaimat sem rakta el, és bár nagyon szeretjük egymást, tény, hogy sosem tudott úgy csinálni, mintha örülne ezeknek.

DE: amikor gondolatbefőttet csináltam neki, már felnőttként, annak örült!

Kell egy befőttesüveg, és bele kis cetlikre idézetek, gondolatok, ill. bele lehet csempészni néhány kupont, amit be lehet váltani olyasmikre, hogy pl. elmosogattok, takarítotok helyette, masszírozás, stb.

Először kézzel írtuk meg a több száz cetlit, na az gyilkos volt, legközelebb már inkább nyomtattuk őket.

Befőttesüvegből meg lehet venni készet pl. a Pepcoban, de ha nagyon kreatívak vagytok ill. ez az igény, akkor kézzel is lehet díszíteni, hogy egyedi, személyre szóló legyen.

És ez azért is jó, mert egész évben mindennap okoz egy kis örömet :)

Inspiráció: [link]

2019. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!