Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Amiert a szobamban elem az...

Amiert a szobamban elem az eletem es sose megyek sehova ennek koszonhetoen most nincs ajandekom anyak napjara, mi csinaljak?

Figyelt kérdés
sose megyek sehova es igy nem vettem semmit mert a legkozelebbi viragbolt innen az isten hata mogul messze van nekem meg se jogsim se semmim, most jottem ra rendelni kellett volna vmit de ilyenkor csak viragot illik adni sztem.

2017. máj. 6. 20:38
 1/9 A kérdező kommentje:
rossz kategoria, nem volt szandekos bocsi
2017. máj. 6. 20:41
 2/9 anonim válasza:
94%
Rajzolj valamit
2017. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze virágot "illik", de más ajándék is teljesen jó.
2017. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha az isten háta mögött vagy, akkor az nem betondzsungel, akkor menj ki a kertbe/erdőbe/mezőre, csak találsz valami "gazt".
2017. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem csak a virág jó, légy kreatív csinálj valami szépet, nem is muszáj szépnek lennie, csak szívből add.


Azt viszont nem értem mit eszel, iszol stb. ha nem mozdulsz ki. Vagy eltartanak?

2017. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat amikor volt munkahelyem oda bejartam nagy nehezen, voltam segelyen is, most semmit se kapok mar jelenleg el kene menni vhova dolgozni, mert meg a maradek penzem is elfogy a vegen, de legszivesebben am megdogolnek.
2017. máj. 6. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kimész a természetbe és szedsz virágot.

Vagy átöleled anyukádat, adsz neki két puszit és megmondod neki, hogy ma te mosogatsz, te takarítasz, ő csak pihenjen.

2017. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ülj szépen le egy papír elé, tollal írj egy gyönyörű levelet, amelyben megköszönöd .... - és sorolj fel konkrét emlékeket a kisgyerekkorból, apróságokat, ami eszedbe jut és boldogan emlékszel rá - összehajtogatod, és egy puszi kíséretében átadod -
2017. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ölelés, puszi, mosoly és "Boldog Anyák Napját!"

A mosoly csodákra képes.

2017. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!