Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miért csak a középiskolásokat...

Miért csak a középiskolásokat sajnálja mindenki az elmaradt ballagások miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon valószínű, hogy általános iskolában sem lesznek idén ballagások és az egyetemeken sem lesznek diplomaosztók, de mindenki csak a középiskolásokat sajnálja. A csapból is ők folynak már, mintha csak ők léteznének, pedig nem csak ők vannak a világon. Mitől ér ennyivel többet egy középiskolás ballagás, mint egy általános iskolás, vagy egy diplomaosztó? Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy az övék nem fontos és nincsenek most nehéz helyzetben, de kb minden második cikk arról szól, hogy őket sajnálják az elmaradt ballagások miatt, a többi végzős meg mintha nem is létezne.

2020. máj. 2. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
91%
Nem tudom, engem pl. sokkal jobban megvisel, hogy kiköltöztettek a koliból, mint ha elmaradt volna a gimis ballagásom.
2020. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A lányomak ez volt az utolsó éve az oviban, én így ezt a ballagást sajnálom - számonra ez nagyobb változás, hiszen ovisból iskolás lesz, nem iskolásból iskolás
2020. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iden minden idok legkonnyebb erettsegijet kaphattak, konkretan nem voltak szobelik. Aztan majd jovore kiderul mekkora lesz a szoras az egyetemeken. Mert egy gimis 5-ös nem ugyanaz egy budapesti elitgimibem, és egy baz megyei faluban.
2020. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Viszont egyetemistakent felhabkritonak tartom, hogy elmarad a mesteres diplomaoszto. Ertheto is lenne, csak mondjuk ez nem egy Instant vagy Pontoon ahol ne lehetne megtartani a tavolsagot, de nyilvan az egyetemet pont nem erdekli.
2020. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!