Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti szomorúak vagytok, hogy...

Ti szomorúak vagytok, hogy elmarad a ballagásotok, vagy örültök neki?

Figyelt kérdés
Én örülök (12.-es vagyok)
2020. máj. 2. 12:03
 1/9 anonim válasza:
78%
Én egyetemista vagyok és szintén örülök neki
2020. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Én sajnálom... De nem csak kimondottan a ballagást, hanem azt, hogy az utolsó heteinket a gimiben nem tudtuk úgy megélni, ahogy az előző évfolyamoknál láttuk és vártunk rá mi is.
2020. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Úgysem mentem volna.
2020. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%

A húgom is most ballagott volna ő örül neki hogy elmaradt. De azért én is mert nem kell itt mindenkit vendégelni.

De amint meglesz a szakmai vizsgája akkor tartok neki egy szűk családi bulit itthon.

2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én anno középiskolában örültem volna, ha elmarad ez is, meg a szalagavató is. Így sem vettem részt egyiken sem, de így én voltam a "lúzer", aki "kihúzza magát minden alól". Akkor meg nem tudtak volna megszólni. (Utáltam az osztályt, mindenen állandóan undorító vita ment, abból akartam elsősorban kimaradni.)


Ellenben az általános iskolai ballagásunk szuper volt, azt nem vártam is előtte, és nagyon szomorú lettem volna, ha elmarad. Ugyanígy egyetemen a doktorrá avatás. Anélkül mondjuk praktizálni sem lehet, úgyhogy az nem tudott volna elmaradni teljesen, de a lényeg, hogy az is nagyon szép esemény volt, sajnáltam volna, ha nem adják meg a módját.

2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én már elballagtam, így tudom, hogy miből maradnak ki a mostaniak. Nekem hiányzott volna. Jó osztályunk volt.
2020. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én már elballagtam pár éve. Pont a napokban néztem vissza videókat és a ballagási beszédem, bőgtem. Nekem csodás emlék a 4 év, nagyon jó osztályunk volt. Majdnem minden évben csinálunk egy csoportos összezördülést, bár itt már csak a keménymag jelenik meg általában. Ez a 26ból kb 16 ember. A mai napig tartjuk a kapcsolatot. Volt facebookon osztálycsoportunk a kezdetektől, kampányoldal stb. Nekem olyan jó visszanézni, melengetí a szívem.

23/N

2020. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem bánom ez van nem nagy dolog a szalagavatót is kihagytam
2020. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki akarta, (nem félt a vírustól) 2020-ban is meg tudta vendégelni (ha volt rá anyagi és hely-lehetősége a lakásában, házában) a családot.
2023. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!