Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8. osok/12-13. osok! Ti is...

8. osok/12-13. osok! Ti is szomorúak vagytok, hogy fél év sincs és ballagunk?

Figyelt kérdés
Én 8.os vagyok,tudom,hogy nem áll meg az élet,de akkor is szomorú vagyok,hogy mindjárt vége.Hiányozni fog mindenki az osztályból,még ha nem is voltam mindenkivel olyan jóban.Legfőképp a legjobb barátnőim fognak hiányozni,egyikük sem jön velem egy osztályba,sőt egy suliba se.Az egyikük még másik városba megy. Nagyon szomorú vagyok,és emiatt nem is várom a ballagást.Ti? 14/L
2014. jan. 8. 15:01
1 2
 1/15 anonim válasza:

Őszintén szólva én már várom a ballagást mert nagyon nem összetartó az osztályom és mindenhol kis klikkek vannak;Úgy,hogy én màr örülnék ha vège lenne a 8.-nak.

14l

2014. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

8.-ban én voltam az aki legjobban várta az egészet. Szerintem az előző 2-3 és az utánam levő 2-3 évfolyamon nem volt olyan aki annyira várta volna mint én. Gyűlöltem az akkori osztályomat az akkori tanáraimmal együtt. /egy tanárral nem volt csak bajom és egy évfolyamtársammal/


12.-ben: Talán nem volt annyira ez. Ott az utolsó egy hét volt szörnyűséges. Az kicsit jobban megérintett de ott se volt az, hogy hiányozni fognak. Bár igazgatónk itt igyekezett marasztalni +2 éven. De aztán nem maradtam.


Most 13.-os vagyok. Áprilisba fejezem be a sulit. Na erre a sulira /közösségre/ meg azt mondom, hogy kicsit azért hiányozni fog.

De nem különösebben hat meg.

19l

2014. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Tavaly végeztem szakközépben, el se mentem a ballagásra. Nyolcadikos sem hatott meg, azzal a pár emberrel akivel nagyon jóba voltam, azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2014. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem most ez nagy változásnak tűnik,talán ezért is visel meg ennyire..:)
2014. jan. 8. 18:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 6 osztályos gimibe mentem, így nem volt 8.-ban ballagásom. Most vagyok 12.-es, idén ballagok. Már várom, hogy vége legyen, nem igazán szeretem az osztályom, csak pár embert, de velük úgyis fogok találkozni. Na meg, úgy ahogy van, nem szeretem a sulimat, megbántam, hogy ide mentem. Az előző évek még nagyjából elviselhetőek voltak, beletörődtem, hogy ez van, de így 12.-re nagyon besokalltam. Az biztos, hogy nagyon felszabadultnak fogom magam érezni a ballagás után.

18/L

2014. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem a középsuli lesz csak az igazán jó! Én is sajnáltam nagyon az osztályomat, de a mostani sokkal jobb, ráadásul az unokatesóm is az osztálytársam lett! :)
2014. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs unokatesóm..:)
2014. jan. 9. 17:04
 8/15 Gregina válasza:
Én szomorú vagyok,mert számomra ijesztő belegondolni,hogy hamarosan felnőtt leszek...Viszont annak örülök,hogy hamarosan új közösségbe kerülök,mert a mostani osztályomból már kicsit elegem van.
2014. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Néha nekem is.:)
2014. jan. 9. 20:20
 10/15 anonim válasza:
Előző előtti válaszoló vagyok: Én meg azért félek, mert jövőre 11.es leszek, és az már beleszámít a továbbtanulásba :/ Felvételi, ilyenek
2014. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!