Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagás+szülinapra inkább...

Ballagás+szülinapra inkább mit adnátok?

Figyelt kérdés
A koronavirus miatt most lesz megtartva utólag az unokahugom középiskolai ballagási bulija+szülinapja is lesz. Arra gondoltam, hogy vagy boritékban 15ezret adok+ valami apróság(bár nem tudom mi :/ ) vagy veszek neki egy szép pandora ékszert. Ti mit adnátok inkább? (egyébként a kapcsolat szoros, de ritkán találkozunk kb fél évente)
2020. aug. 11. 11:10
 1/7 anonim válasza:
73%
Szerintem kérdezd meg, hogy ezek közül melyiknek örülne jobban. Az a legbiztosabb és így tuti, hogy nem nyúlsz mellé. :)
2020. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha szereti az ilyen jellegű ékszereket, akkor jó ötlet, mert ez szép emlék is lesz, maradandó.
2020. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kiforrott stílusa/nem tudod, miket szeret: pénzt.


Ha tudod, hogy nagyon örülne az ékszernek, és eltalálod a stílusát, akkor ékszert. Az maradandó.

2020. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kb. 30 unokahúgom-unokaöcsém van összesen, a teljes jövedelmem rámenne, ha ajándékoznék nekik az ünnepeikre...
2020. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Azért mert leérettségizett, miért járna neki fizetés? Főleg úgy, hogy nem is szoros a kapcsolat közöttetek. Apróság, jelképes dolgok kellenek az ilyen alkalakra, máskülönben csak azt tanulja meg, hogy neki járnak dolgok teljesítmény nélkül is.
2020. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%
Szerintem ezek teljesen jók. Ha esetleg a pénzt túl személytelennek érzed, akkor lehet az egy ajándékutalvány is (könyvesbolt, drogéria, cipő/ruha üzlet, ékszer). Én ezeknek jobban szoktam örülni, mert muszáj felhasználnom és ezekből szoktam venni olyasmit, amire amúgy sajnálnám a pénzt vagy nincs rá nagy szükségem, nem venném meg. Vagy attól függően, hogy mi érdekli lehet élményt is ajándékozni, én pl. egy élményfestésre mennék el tök szívesen. Ezekhez is lehet utalványokat kapni, már szinte tényleg mindenféle program van. Vagy persze, elmehettek együtt is valahova. Ha viszont biztosan tudsz olyan ékszert (vagy egyéb ajándékot) választani, ami tetszik neki, akkor az is jó ötlet. Szerintem nem kell túlgondolni, ékszer, hobbi eszköz, könyv, belépő, bármi amit szeret. A ballagásomra én is inkább apróságokat vagy pénzt kaptam.
2020. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig örültem, ha fülhallgatót vagy fejhallgatót kaptam ^^ De előttem szólónak igaza van, az ajándékutalványok jók, ahogy a pénz is jó, mert akkor kiválaszthat magának valamit, ami tetszik is neki meg használja is.
2020. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!