Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit adnátok a húgotok...

Ti mit adnátok a húgotok érettségi ballagására ajándékba?

Figyelt kérdés

Tippeket várok, hátha tud valaki mondani valami jót, mert nekem nincs nagyon ötletem. :(

Legfeljebb 50 ezer forintot szánnék rá. A virág ehhez nem tartozik hozzá. Nagyon szeretem, elvégre mégis csak a húgom és szeretnék neki valamit adni is nem csak annyit mondani, hogy grat. :) Valami nyakláncra vagy karkötőre gondoltam.

Illetve hogy a virágcsokorba gáz lenne ha egy kristály virág is lenne?



2014. okt. 26. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha megteheted, hogy több tízezret költs az ajándékára, akkor inkább add oda neki azt a pénzt egy borítékban. Én a helyében annak nagyon örülnék. Jól jön a továbbtanulásnál.
2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered őt, ha neki ez bejön, és sokkal idősebb vagy nála, hadd szóljon.


Ha én a húgomnak ékszert vettem volna, a mai napig fetrengene a röhögéstől.

2014. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha ennyit költenél rá, akkor én gondolkodnék koncertjegyen is. Nincs kedvenc előadója, aki jön Budapestre, vagy Bécsbe jövőre? Pl. One Direction is jön jövő júniusban..

Egyébként én mindenkitől pénzt kértem (3-5-10eFt), és koncertjegyet vettem Bécsbe:)

2014. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni, egy e-könyv olvasó jó ötlet. Életem egyik legjobb vétele volt a Kindle paperwhite, mert van rajta fényerő, és mikor utazok, főleg télen sötétben a buszon, tudok olvasni.
2014. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy könyvet veszek neki. Koncert jegyen gondolkoztam, de One Direction jegyet biztos nem vennék neki, nem akarom hogy elkorcsosuljon mint a sok kis hülye tinilány. :)
2014. okt. 26. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

De ha szereti a One Direction-t, akkor azt vegyél neki. Azt, ami NEKI szerez örömet, ne azt, ami neked.


Mellesleg nem értem, hogy lehet elkorcsosult valaki, aki valami mást szeret, mint te.

2014. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem ékszer.
2014. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én annó hasonlót adtam.


[link]

2014. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, szereti az ehhez hasonló ékszereket.

One Direction-t elítélem. Egy rakás homokos akiknek hála a fiatal kislányok elhülyülnek és nem utolsó sorban a zenéjük aligha mondható zenének, inkább kiherélt macskák nyávogásának. :) Ez az én véleményem.

2014. okt. 27. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Én sem szeretem őket, felnőtt nő vagyok, de ha valakinek tetszik, akkor szeresse. Nem lesz tőle hülyébb. Elítélni valakit ilyenért pedig rettenetesen gyerekes dolog.


Nekem is azt mondta anyukám, drogos leszek, ha Eminemet hallgatok, csúfoltak, mert a BSB-t szerettem... ezek annyira jelentéktelen dolgok.

2014. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!