Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyi pénzt illik adni...

Mennyi pénzt illik adni általános iskolás ballagásra féltestvérnek?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatunk, bár én sokkal idősebb vagyok, ezért nem együtt nőttünk fel. Féltestvérem pénzt kért a nyolcadikos ballagására. Nekem külföldről kell majd Magyarországra utaznom ezért, ami elég nagy cécó, szabadságot is kell kivennem stb.

Ezek tudatában ti mennyi pénzt adnátok? Mi a szokás?


Köszönöm, ha válaszolsz!



2022. ápr. 30. 13:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

49, azért megyek, mert meghívtak és el akarok menni. Pont. A többihez semmi közöd.

A saját gyerekemnek nem adunk 100000 forintot egy általános iskolás ballagásra, mondjuk itt nem is szokás ekkora dobra verni az ilyet.


Féltestvéremnek van két szülője, mindkettő dolgozik, jól élnek, megkap mindent. Ezt csak azért írom, mert látom, nagyon aggódsz a lelkivilágáért. Igen, mások kapnak lakást, kocsit, pénzt stb. Jó nekik. Én nem kaptam semmit, hanem elmentem és megdolgoztam érte. Nem is azért dolgozom, hogy az 5 féltestvéremet pénzeljem, vannak saját gyerekeim, én nekik tartozom csak és kizárólag anyagi támogatással.


Nem itt ventillálj, meg szállj ki most már a pénztárcámból lécci. Köszi. :)

2022. máj. 2. 12:51
 52/53 anonim ***** válasza:
13%

Utiköltséged felét kérd el a gyerek családjatól. A gyereknek meg egy tábla csoki, de csak ha felássa a kertet az isten háta mögötti faluban ahol lakik.

És még köszénjék meg neked, h odamentél.

2022. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 NTBS ***** válasza:
94%
Amennyit jó szívvel oda tudsz adni.
2022. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!