Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mi ez a ballagás őrület?

Mi ez a ballagás őrület?

Figyelt kérdés

Most már állandóan csak kis 14 éves csajok nyávogásait látni itt, hogy mit vegyek fel ballagásra, mit kérjek ballagásra stb. Szerintem az általános iskolai ballagás egyáltalán nem fontos esemény, hiszen semmivel sem vagy előbbre az életben azáltal, hogy van 8 általánosod.

Valaki magyarázza el nekem, hogy mi ebben a nagy cucc.

(Én sose voltam ballagáson. Amikor a sulimban volt, akkor mindig beteg voltam/elutaztam, aztán 6 osztályos gimibe mentem. Csak ott voltam a sulién, meg unokatestvéremén, de az mind ugye középiskolai volt, ami igenis nagy esemény szerintem is.)


2011. dec. 12. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van! 14/L
2011. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Hát igazából én az általános iskolai ballagásomat úgy fogtam fel,mint egy ünnepet,hogy végre ott hagyom azt a sz*r sulit,mostanra már nagyban megváltoztatta az a nap az életemet...

De hogy ez a duma úgy adja ki magát mint ha stréber lennék vagy nagy elmélkedő leírom,hogyan is változtatta meg az életem xP


Ballagás---->Családi Összejövetel---->Pénz---->Saját Gép---->Új Élet ;P

2011. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

na, pont ezzel a hozzáállással van baj.

az egész arról kezd szólni, hogy 14 éves kölykök lehúzzák a családjukat-.-

2011. dec. 16. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
ha 14 évesen már annyi pénzt kap szüleitől, hogy saját gépet vegyen, akkor van baj. 8. osztályosan mire veri magát? vagy minek ez a felhajtás? nem értem. nekem meg lett mondva, hogy akkor kapok saját laptopot, ha felvesznek egyetemre, egészen addig a közös gépet használtam otthon.
2011. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 levente homokos tóni ***** válasza:
31%
már az is baj ha valaki ki akarja csípni magát a lenedő talán egyetlen ballagására!Ja és hogy nem fontos esemény!Küldjed már a balagási fótóidat!Tele vagy pénzel midenki téged bámul a családodból nem buli???Persze aki még el sem ballagott.....
2011. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
öcsi, tanulj meg helyesen írni, aztán kötözködj
2011. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 levente homokos tóni ***** válasza:
0%
Oké mr.szájkarate mester
2011. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek leventével, nekem igenis fontos, hogy ott hagyom a barátaimat, a 8 évemet, amit velük töltöttem...


És igenis jó érzés, hogy sok ember elött csinos vagy és szerintem ez jó dolog. És pont te beszélsz, aki még csak nem is ballagott...

2011. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

álljunk meg egy szóra. miért baj hogy nem ballagtam általánosból?

nem azért nem ballagtam, mert fiatal vagyok hozzá, hanem azért mert még nyolcadik előtt felvettek egy jó suliba, ami mondjuk nem véletlen...

2011. dec. 21. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Én értem, és nem gond, de akkor ne úgy szidd, hogy nem is ballagtál...


Amúgy oké, abban igazat adok, azt hittem te túlzod el, de most megnéztem 1-2 kérdést... Hát, felment az agyvizem, mindenki ilyen több 100ezres apple cuccokat akar... egy szaros ballagásra...

2011. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!