Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Az milyen már hogy nem kaptam...

Az milyen már hogy nem kaptam ballagásra semmit?

Figyelt kérdés
A tesóm amikor ballagott kapott egy rakás pénzt anyáméktól is meg a mamáméktól is. Én ma ballagtam és nem kaptam semmit.
2012. máj. 4. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
4.5-ös átlag alatt ne is várj semmit, a hülyéknek nem jár pénz.
2012. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyfiam 18. szülinapjára nem kapott semmit, mert épp munkanélküli lettem. De az a minimum, hogy megbeszéli ezt a család. Felköszönteni pedig kevés pénzből is lehet! Utólag lehet ajándékot adni, de elveszti az örömforrását, ha ezt nem beszélik meg akkor, mikor aktuális lenne!

Nagyon sajnálom, hogy nem kaptál semmit és nem is mondtak semmit neked a miértekről!

Annyit megtehetsz, hogy finoman felhozod a témát otthon. Mond el családodnak, nem az bánt, hogy nem kaptál ajándékot, hanem az amiért egy beszélgetésre se méltattak. Tudakold meg mi volt az oka. Neked is könnyebb lesz megemészteni a helyzetet, ha megérted a mögötte álló okokat.


Amennyiben pedig tudod az okát a helyzetnek, csupán itt nem osztottad meg, gondolkodj el, miért nem kaptál semmit? Valóban megérdemelted volna?


Nekem 4 gyermekem van. Lehetőségeinkhez képest mindent megkapnak, ha megérdemlik, és amennyiben értelmes dolgot szeretnének. Viszont, ha valami komoly esettel kivívják mérgünket, akkor mi sem adjuk meg számukra az áhított ajándékot. Legutóbb pl. a két kisebb 3 hetet várhatott a húsvéti (apró) meglepetés ajándékra, mert nem tartották be az egyik alapvető itthoni szabályt, azaz nem tartottak maguk után rendet szobájukban. (hiszen a szülő nem cseléd, annyi minimum elvárható hogy maga után mindenki rendet tegyen)

2012. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Gondolom tesód más időben ballagott. Ha megnézed a mostani kereslet-kiadás normát, és összehasonlítod az akkorival, akkor biztosan más lenne a meglátásod.


Ne ez legyen a legnagyobb baj. Én sem kaptam egyébként semmit, mégis itt vagyok.

Azért egy gratuláció illet volna.

2012. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
50%

nem vagy egyedi eset... nekem is ku rvaszarul esett hogy gyakorlatolag minden osztalytarsamnak volt csalad buli meg minden nekem meg csak nagyanyam volt... kaptam 1 semmitero aranykarkotot, meg 1 semmilyen lcd monitort...

mások meg 60-70 000 eket,robogot,uj szamitogepet meg fullos dolgokat kapott... ku rvairigy voltam

2012. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én anno egy nyakláncot és karkötöt kaptam ezüstből.(8.os)ÉRettségire meg egy gratulálok és egy araylánc... ENnyi. Ma 26L
2012. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy még nem jött meg a segííjjjjjj.
2012. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség: Nem vagy te rossz? Jók a jegyeid? A viselkedésed?


Másik lehetőség: Még nem ért véget a világ. Lehet meglepi lesz valami.

2012. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Én se kaptam 2 ballagás után se semmilyen ajándékot, karkötő, nyaklánc, kocsi, stb, stb, csak egy kis pénzt. De! Édesanyukám még aznap mindig elvette tőlem, mondván, hogy nincs pénzünk...
2012. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

19:16-os fájó lehet ekkora szellemi nyomorban és lelki szegénységben élni.

Fogadd együttérzésem!

2012. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ügyes vagy :)

sok sikert az érettségihez. Na az után tuti, gratulál majd mindenki...

2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!