Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Az milyen már hogy nem kaptam...

Az milyen már hogy nem kaptam ballagásra semmit?

Figyelt kérdés
A tesóm amikor ballagott kapott egy rakás pénzt anyáméktól is meg a mamáméktól is. Én ma ballagtam és nem kaptam semmit.
2012. máj. 4. 22:20
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én is gratulálok! :)
2012. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 vagyokakilehetek ***** válasza:

kicsi mókus. mivel semmi konkrétumot nem írtál sok jóra ne szímíts válasz gyanánt.

- lehet nem is érdemelted meg

- lehet nem tellik rá /az hogy te úgy gonolod minden másra van az nem azt jelenti hogy tényleg van mindenre


ezekután ha mégannyira se érdemled meg.

2012. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én anno én sem kaptam semmit ballagásra a virágon kívül. Nekem a szüleim azt mondták ha összejön az érettségi akkor fizetik a jogsimat. És ez így is volt. Nekem nem volt ezzel gondom.
2012. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Ez kellemetlen.


Hátha később. Vagy lehet, hogy majd a Mikulás hoz valami extra dolgot.

2012. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 vagyokakilehetek ***** válasza:
50%

nem mellesleg tanuld meg hogy ez a való világ és nam az ami a TV-ben megy, VV BigBrother Megasztár Éden hotel és satöbbi szäärházi tak0ny műsorok agymosott parasztoknak. ott ingyen megkapnak mindent hogy jól érezzék magukat. de az nem az igazi életük nekik se, egy senki cölöpök/szelepek ugyan úgy. kint ők se kapnak meg mindent.

szóval lehet nevelő hatással nem kaptál semmit se.

2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!