Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek, hogy ne idegeskedjek?

Mit tegyek, hogy ne idegeskedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy holnap ballagok és mondanom kell egy elég hosszú szöveget. Az a baj,hogy az idegeskedéstől próba előtt is vagy 100x elismételtem magamban a szöveget és amikor mondanom kellett volna egyszerűen leblokkoltam.Most pedig rettegem attól,hogy ott a sok ember előtt is beégek. Van valami ötletetek arra,hogy ne szorongjak ennyire? Előre is hálásan köszönöm!
2012. jún. 14. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:

mély levegő,kis pálinka

csináltál már ilyet?

2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
jujj pálinka csak ha már nem általános
2012. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lesz nálad papír, vagy fejből mondod?
2012. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

próbáld gondolatban kizárni magad körül azt a sok embert:)

szerintem a szöveget vidd magaddal, legyen bátran a kezedben, ha az megnyugtat és bármikor belenézhetsz:) ha a tanár nem engedné, mond hogy nagyon kell, mert így van nyugodt:)

2012. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én is így voltam vele, nálam az volt a szitu, hogy évelején (9.be jöttem) új suli, új minden, az egész iskola előtt kellett énekelnem.. Soha nem énekeltem egyedül ennyi ember előtt.. Minden bajom volt, először semmi énekhang nem jött ki a torkomon, annyira remegett a hangom.. Mostanra már mosolygok az egészen, mert tudom, hogy én csináltam jól és azért engem választottak, mert senki nem tudta.volna ilyen jól csinálni! Gondolj te is erre!! :)

Sok sikert!

2012. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

(Ha tudod, hogy szorongós vagy, miért vállaltad el?)

Először is ne pánikolj! Voltaképpen semmi okod nincs arra, hogy ideges légy, hisz nem múlik ezen semmi. Kiállsz a tömeg elé, elmondasz egy szöveget, ennyi. Nincs miért idegeskedni. Ha pedig tényleg leblokkolsz, mondd azt, hogy rosszul lettél.

2012. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ! 8.ból ballagok,sajnos az offőm nagyon elvárta,hogy mindenkinek legyen valami szövege,így nem tudtam visszautasítani,pedig tudatosan próbálom kerülni az ilyen helyzeteket. Sajnos nem lehet szöveg nálunk,de még holnap próbálkozom,hátha megengedik.Az a rossz,hogy tisztában vagyok vele,hogy a semmiért idegeskedem ill. sokkal könnyebb lenne ha lenyugodnék végre,de egyszerűen nem megy.
2012. jún. 14. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy holnap ilyenkor már túl leszel rajta!

Szerintem (ha még lesz időd), akkor nyomtasd ki a szöveget egy kis papírra, amit el tudsz rejteni a kezedben. Így ha elakadsz, akkor lesz segítséged.

2012. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Vegyél be egy lesz@rom-tablettát:

[link]

2012. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma próbán nagyon ment /igaz,egy kis papírt elrejtettem a kezemben,köszönöm az ötletet/ De ezután jön majd a java. Most nem izgulok már annyira. :)
2012. jún. 15. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!