Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolai ballagásra...

Általános iskolai ballagásra egy nagyon okos, jó tanuló kisfiúnak milyen idézetet lehet írni az ajándék könyvbe?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ember küzdj és .......ne bízd el magad.
2012. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátság aranyfonál, amely könnyen elszakad. Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad.
2012. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindig kövesd azt az utat,

amit a szíved diktál,

de az eszed mutat!

2012. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Muszáj idézetet írni?

Szerintem tök csöpögősek, főleg fiúnak. :s Én lány vagyok, mégsem szerettem ezeket soha.


Szerintem (de ez tényleg csak az én véleményem!) sokkal többet ér, ha ráírjátok, hogy gratuláltok, sok szeretettel adjátok ballagására, és aláírjátok mindannyian.

2012. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy mondjuk, amit az Első írt, az vicces, úgyhogy nem lenne rossz. :)
2012. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha valaki annyi bátorságot visz bele az életbe, hogy a világ nem is tudja megtörni, csak úgy, ha megöli, akkor bizony meg is öli. Mert az a mi sorsunk, hogy az élet megtörjön minket, de néha éppen azon a ponton leszünk erősek, ahol legjobban megtört az élet. De akit megtörni nem bír, azt megöli a világ. Részrehajlás nélkül öli meg őket, a jókat és nemeslelkűeket és bátrakat egyformán.
2012. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Weöres Sándor-idézet, szerintem nagyon találó és kifejező:


"Egyetlen ismeret van, a többi csak toldás: Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

2012. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
"A TUDATLANSÁG ÁLDÁSOS"!!!
2012. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
25%
"Hülye vagy!"
2012. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én egy angol nyelvűt ajánlanék.

Így szól: Stay hungry, stay foolish!

Azaz marad mindíg éhes a tudásra és közben egy picit őrült is, hogy a tudásod minnél jobban tudd alkalmazni! Angolul szerintem rövidebb és szebb.

2012. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!