Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Sírtál a ballagásodon?

Sírtál a ballagásodon?

Figyelt kérdés
Cikinek érezted vagy nem is törődtél vele?

2012. jún. 15. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy sírtam.Mindenki röhögött
2012. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Általános iskolain nem, a gimis ballagáson igen, de ott sem az ünnepségen, hanem még az előtte tartott osztályfőnöki órán.

22/N

2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Általános iskoláson szintén nem, gimisen előtte az ofő órán, meg a műsoron még meghatódtam, és nem törődtem vele:D Szépséges zene volt :')
2012. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki sírni ballagáson. Nekem nem nagyon sikerült, mert az ofőm elrontottal az utolsó órát, végig a naplóba írkálta valakik jegyeit. Nem lett nagy hangulat, pedig jó lett volna.
2012. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

"Általános iskolain nem, a gimis ballagáson igen, de ott sem az ünnepségen, hanem még az előtte tartott osztályfőnöki órán.

22/N"


Nem voltunk mi osztálytársak? :)



Na de komolyan válaszolok: ált.suliban voltak akik bőgtek, én meg hülyén éreztem magam hogy nem tudok sírni. Aztán így utólag jövök rá hogy azért mert utáltam őket :D

Gimiben már előző napokon is sírtam mikor néhány tanár búcsúzott tőlünk, de osztályfőnöki órán, na akkor aztán tényleg bőgött mindenki, az ofő is. Mai napig emlékszem rá hogy miket mondott.

2012. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem sírtam. Mi okom lett volna rá?
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
96%
nálunk 10-ből 9 ember sírt. én nem
2012. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ma (illetőleg tegnap) estem túl rajta. Röhögcsélős-komolytalankodósra sikerült a jelentős része, ahogy azt tőlünk megszokhatták, a visszamenetel gondolkodtatott el mindenkit, a pillanat, mikor bevillant a "vége" fogalom. A holnapi (mai) bankett még hátravan, azt jó eséllyel komolyabban vesszük majd.
2012. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%

nálunk 1 ember sírt.mi nagyrészt nevettünk meg hülyültünk egymással de azért ott volt a levegőben hogy az az utolsó napunk.

középiskola meg egy szar volt onnan minél előbb szabadulni akartam.

2012. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Én tegnap ballagtam el..A műsort megkönnyeztem egy kicsit mivel az egy ismerősöm mondta el akik közben szintén elsírta magát és alig tudta elmondani a szöveget..A teremben utána meg már végképp eltört a mécses..nem szégyeltem,nem tartom cikinek szerettem ezt az osztályt..:'(
2012. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!