Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Sírtál a ballagásodon?

Sírtál a ballagásodon?

Figyelt kérdés
Cikinek érezted vagy nem is törődtél vele?

2012. jún. 15. 22:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Általános iskolain nem, nem jöttem ki jól azokkal az osztálytársakkal csak 2-3 al voltam jóba valamilyen szinten.

Gimibe bizony volt mert annyira összekovácsolódtunk az osztállyal hogy nem nagyon akartunk még elmenni onnan, utána sokáig tartottuk még a kapcsolatot rengeteg ideig, de aztán minden szétment 2 barátnőmmel tartom a kapcsolatot még az osztályból, a többiek fele már vagy az ország másik felén él vagy külföldön, 2 ember már meg is halt sajnos valami balesetben a többiek pedig már meg sem ismernek, pedig csak 3 év telt el. Ez van sajnos.

2012. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
98%
Tiszta szívből örültem, szó szerint felszabadultam. Aztán évekig mégcsak vissza se gondoltam az ált. iskolai évekre.
2012. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ma volt a ballagás.Amikor elkeztünk vonulni az osztályokba akkor az elején elkeztem..majd abbahagytam..és néha megint könnyeztem :D
2012. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%
Általános iskolain nem. Az olyan semleges volt. Gimis az megható volt nagyon, de ott sem sírt tőlünk senki csak pár lány. 25-en voltunk az osztályból, ebből a 25 főből 19 egy városban folytatta a tanulmányait, én is köztük voltam. A maradék 6 meg bőven bent volt egy 100km-es körben. :)
2012. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
97%

Végigröhögtük az egészet gimiben :D

Általánosban meg mindenki sírt csak én nem...

2012. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
94%
Az általános ballagáskor inkább megkönnyebbültem, eszembe sem jutott sírni. 18F
2012. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Általánosban nem, gimis ballagásom meg nem is volt, vagyis nem olyan igazi, mert estin érettségiztem. De azon a "nem igazin" sem sírtam.
2012. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Még csak általános iskolás ballagásom volt, de nem sírtam rajta, nem nagyon kedveltem azokat az osztálytársaimat. Azt meg már most látom hogy a középiskolás ballagáson se fogok sírni majd 12.-ben, mert a mostani osztályomat mégjobban utálom. Nagyon rosszul bánnak velem.
2012. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
97%

Ma ballagtam, általánosból. Igazából végig semmi bajom nem volt. Aztán mikor sétáltunk az életkapuhoz, láttam, hogy az egyik barátnőm elkezd sírni, sőt, még az osztályfőnökünk is könnyezett. Mikor pedig odaléptem az oszifőhöz, átadta a bizonyítványt és elkezdte ecsetelni milyen klassz csaj vagyok, és a szüleim büszkék lehetnek rám, akkor elkezdtem sírni.

Nem éreztem annyira gáznak, de azért ahogy tudtam takartam az arcom a csokrokkal. :D

2012. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Határozottan NEM!!!


Nem azért, mert cikinek éreztem volna, hanem azért, mert nem váltott ki bennem akkora érzelmeket egyik ballagásom sem.

2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!