Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Sírtál a ballagásodon?

Sírtál a ballagásodon?

Figyelt kérdés
Cikinek érezted vagy nem is törődtél vele?

2012. jún. 15. 22:21
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Nálunk nagyon megható ballagási műsor van, az általánosba. És olyan sok mindent kaptunk tegnap az utolsó napon, úgyhogy nálunk még a fiúk elmorzsoltak egy-egy könny cseppet. Én nem vagyok sírós de tényleg nagyon nagyon megható volt.
2012. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
96%
Tegnap ballagtam általánosból. Az elején eléggé kellett sokszor röhögnöm, de végén amikor elengedtük a lufikat és utána a szózaton kijöttek a könnyeim. De nem volt ciki szerintem.
2012. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
pénteken ballagtam,nem sírt senki,röhögtünk:D aztán hazaértem és akkor kezdtem érezni hogy az volt az utolsó napom az osztályommal...nagyon szerettük egymást,hiányozni fognak!:')
2012. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Tegnap ballagtam általánosból.Én és még néhányan "készültünk rá" (vagyis amikor az utolsó napokba beszélgettünk,akkor felhozódott hogy biztos elsírjuk magunkat,mert hogy milyen jó volt ez az osztály).Hát felmentünk a terembe,kikaptuk a bizonyítványt,és mindenki húzott haza,pedig szívem mélyén mindenkit úgy megölelgettem volna...Így hát senki sem sírt.
2012. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
91%
Otthon igen, miután hazajöttem, mert akkor tudatosult bennem, végre elhagyom ezt az idióta osztályt és nem kell többé találkoznom velük, illetve lehet az arcukba nevetni. Igazi örömkönnyek voltak. :)
2012. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
45%

en sae sirtam

orultem hogy megszabdultam toluk

azota se beszelk csak 2 emberrel

akik sirtak meg mind segnyalok voltak es allszenteskedtek

2012. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
*en sem sirtam*
2012. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam rajta...
2012. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!