Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kaptál tegnap a 8. -os...

Mit kaptál tegnap a 8. -os ballagásodra?

Figyelt kérdés
Én egy Nikon Coolpix S6150 fényképező gépet,100 ezer forintot,egy tollat illetve egy rotring ceruzát amibe bele van gravírozva a nevem meg a tegnapi dátum,egy ezüst nyakláncot,sok csokrot,bonbont.(:

2012. jún. 16. 10:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én egy laptopot fogok mivel szeptembertől koleszos leszek, és mondták a szüleim hogy akkor augusztusi szülinapomra és a ballagásomra ezt kapom.
2012. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Egy 15e Ft-os karórát, 25.000 Ft-ot, ennyi.
2012. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én videókamerát kaptam. Azaz pénzt, de kamerát vettem belőle
2012. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező ! Milyen lett az a bizonyítvány, hogy körülbelül összesen 200 ezer forint értékű dolgokat kaptál ?

Valószínűleg te valami országos bajnok lehetsz és azt sem tudod, hogy mi az a 4 es, sőt csak a csillagos 5 öst ismerheted. Ez csak egy ballagás, ráadásul 8. osztályból, amit szinte mondhatom kötelező elvégezni, mert tanköteles vagy. Én itt tanulom ezt a rakat tételt, mert megyek szóbelizni. Szóval valaki mondja meg nekem, hogy ennyi sötét szülő van ? Hurrá, elvégezte a nyolc általánost ? És akkor mi van ?

2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

"Én itt tanulom ezt a rakat tételt, mert megyek szóbelizni."


Én meg a rakat anyagot, mert egyetemista vagyok. Nem kell sajnáltatnod magad, csak mert érettségizel, ha vissza gondolsz majd, rájössz mennyire dedós a gimi és hogy nem sajnál ilyenkor titeket senki. És most szimplán irigy vagy a kérdezőre, csak mert kapott egy csomó jó cuccot. És ha ők megtehetik, mit zavar az téged?

2012. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
hát ez van..;) Itt volt az egész család,mindenki hozott csokrot..meg adott pénzt..anyuéktól kaptam a fényképezőt,a mamámtól a tollat meg a rotringot,a másik mamámtól pedig az ezüst nyakláncot.pénzből meg mindenki minimum 10 ezret adott kivéve az unokatesómék akik 5-öt..szóval..
2012. jún. 16. 15:47
 7/28 anonim ***** válasza:

anyutól egy banánhámozót, aputól virágföldet, a Katutól meg egy használt Ablakzsiráfot

a könyvnek nem örültem...

2012. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok. Az első osztály elvégzése után meg egy játékboltot kaptál???
2012. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

A fiam ballag.Étterembe megyünk vacsorázni vagy másnap ebédelni. Család + nagymama. Tőle lehet kap 5000-.Ft-ot, ennyit szokott adni családi ünnepekkor.Ennyi. Ez mégcsak a

8.osztály volt, amit szerintem mindenkinek el KELL végezni.

2012. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor jó sok a rokon és gazdag, de bizonyítványod eredményét én is akarom tudni. Kíváncsi vagyok :)
2012. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!