Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kaptál tegnap a 8. -os...

Mit kaptál tegnap a 8. -os ballagásodra?

Figyelt kérdés
Én egy Nikon Coolpix S6150 fényképező gépet,100 ezer forintot,egy tollat illetve egy rotring ceruzát amibe bele van gravírozva a nevem meg a tegnapi dátum,egy ezüst nyakláncot,sok csokrot,bonbont.(:

2012. jún. 16. 10:18
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
43.000Ft szülinappal együtt. Ha az nem lenne akkor szerintem fele jött volna össze. Családi ebéd,beszélgetések,iszogatások :D
2012. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%

18 évesen én nem azért irigyellek, mert ennyi mindent kaptál, hanem mert él még mind a két nagymamád. Én a nyolcadikos ballagásra kaptam vagy 30ezer forintot meg könyveket virult is a fejem.

A tanulmányi eredményedhez gratulálok, bár nemtudom miért kellet feltenni ezt a kérdést. Máshol is lehet vele dicsekedni. Bár engem nem zavar.

Mivel még fiatal vagy nem tudhatod, hogy az ajándéknál és a pénznél van fontosabb is és nem kell vele dicsekedni. 50 év múlva már eszedbe se lesz az a fényképező vagy a 100ezer forint, de remélem a tollat és a nyakláncot még ott fogod tartani a polcodon örök emlékül. Nem mindig a drága dolgok a legfontosabbak.

2012. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 18-as, ugye eltaláltam, hogy fővárosi vagy, esetleg valahol Győr könyékén élsz. Baranyában próbáltál már munkát keresni? Vagy az ország keleti részében? Nálunk kérlek szépen még a mekibe is csak protekcióval lehet bekerülni, egymást tapossák érte a diákok, illetve ugyanígy a Tesco-s meg Lidl-s munkákért is. Tavaly nyáron - nem hazudok - az utcán álltak sorba a diákok, amikor lehetett jelentkezni kukoricát címerezni (semmi más melót nem tudtak adni), kb. két órás sor volt, aztán már az első nap tízesével rúgták ki az embereket, mert nem tudtak ennyi gyereket megfizetni.
2012. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 counter válasza:
Elvagy kényesztetve ha ez így megy abból baj lessz megszokod ezt az életet nem yudod majd megszokni a valós életet.
2012. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
87%
Itt mindenki milyen nagy arcnak tartja magát mert jól le*****szta a kérdezőt. Inkább örülnétek vele együtt. Ha ők megengedhetik maguknak akkor ez van. Az, hogy ti nem olyanok vagytok mint a kérdező és a családja az nem baj, de ezért nem őt kell hibáztatni, végülis a családja vette neki a dolgokat vagy adta neki a pénzt. Amúgy melyik suliba jársz?? És grat. a sok kitűnő biziért!! :-D
2012. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Grat a sikereidhez.:)Amúgy a 100ezer teljesen jó ha 10 embertől kaptad

én hajvasalot,karórát és pénz kaptam.

2012. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23. Egyik megállapításod sem talált..és én is dolgoztam kukoricacímerezésnél, zöldségcsomagolóként diákként és egyáltalán nem volt nehéz bekerülni, csak nem arra kell várni, hogyha jelentkezel egy szövetkezetnél, h ők hivogassanak. Most gondolom vmi nagy bölcsnek képzeled magad, közbe meg egy kis munkakerülő gyökér vagy
2012. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
És ez a gyerekes lepontozásod is szánalmas és gyerekes:D De gondolom most az jön, h te nem pontoztál le senkit, meg h.lyeségnek tartod. Hát persze, dedókirály
2012. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!