Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kaptál tegnap a 8. -os...

Mit kaptál tegnap a 8. -os ballagásodra?

Figyelt kérdés
Én egy Nikon Coolpix S6150 fényképező gépet,100 ezer forintot,egy tollat illetve egy rotring ceruzát amibe bele van gravírozva a nevem meg a tegnapi dátum,egy ezüst nyakláncot,sok csokrot,bonbont.(:

2012. jún. 16. 10:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, de már elég régen volt, nem emlékszem.

Gimis ballagásra kaptam elég sok pénzt (mármint nekem sok, mert nem szokott ennyim lenni), kb. ennyi. Nálunk általánosban szerintem még nem volt szokás nagyobb dolgot ajándékozni.

2012. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

én amikor végzős 8-os voltam...volt egy hármason a biziben, tesiből

apám, aki egy iszákos állat volt, meglátta a bizonyítványomban és szájba vágott az első keze ügyébe eső tárgyal, ami egy csavarkulcs volt...

nem mertem megmondani neki, hogy azért kaptam csak hármast, mert rávágott a lábamra amiért elfelejtettem sört vinni neki és letört a körmöm, nem nagyon tudtam futni

2012. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%

Szerinted ekkora ünnepet érdemel az, hogy sikerült elvégezned az általános iskolát?

Esetleg nálatok ez ekkora teljesítménynek számít?

Én kaptam, 10.000 Ft-ot és örültem neki, meg persze beláttam, hogy ez is sok, manapság ez kötelező, nem siker.

Tipikus magyar szemlélet, szórjuk a pénzt a semmire, aztán állítsuk be magunkat éhező koldusnak.

2012. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Minden évben kitűnő voltam.Az iskolában aranyplakett díjban részesültem példás magatartásomért és szorgalmamért kaptam egy könyvet osztálytársaim és tanítóim nevében az iskolában végzett közösségi munkáimért illetve egy oklevelet hogy sikeres eredményt értem el az Arany esély próba nyelv vizsgán és ezek után még az alapfokút is letettem.Ráadásul felvettek abba a két tannyelvű gimnáziumba is ahol a szüleim is tanultak..Ráadásul ez az iskola nem a városban van,hanem Balatonalmádiban úgyhogy az ajándékok választásában ez is szerepet játszott.
2012. jún. 16. 19:13
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
18:59 Nem az a tipukus magyar szemlélet, h vki pénzt kap ballagásra, hanem az az irigység, amit te és a többi válaszoló tanusít. Ha nincs pénzed, menj el dolgozni, és ne egy 14-15 évesen gyereket hibáztass, h elcseszteld az életed.
2012. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

"Ha nincs pénzed, menj el dolgozni"


Gratulálok, te sem ebben az országban élsz, vagy még tanulsz...

2012. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%

Hát gratulálok ;)

Büszke lehetsz magadra, ha elvégzed a gimit lehet,hogy vesznek neked egy gyárat ^.^

2012. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8%
19:36 De igen, aki akar, az talál. Csak annak nincs, aki igazából nem is akar dolgozni vagy túl nagy az önbecsülés ahhoz, h "bölcsészként mekibe" dolgozzon. Valószínűleg tze is ilyen lehetsz a válaszaidból ítélve.
2012. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Én is tegnap ballagtam, de ezt én soknak találom. De ha tényleg kitűnő voltál minden évben akkor megérdemled.
2012. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
30000-t nagyimtól, virágokat, 2 kis könyvet, és még fogok kapni bukósisakot lámpát, kulacstartót, pár alap kressz, illetve biztonsági cuccot XC-hez :D
2012. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!