Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha nagyon sértődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nagyon sértődős a barátom? Mindig durcás lesz.

Figyelt kérdés

Nagyon imádom a barátomat, a legtöbbször jól kijövünk, és mindennél jobban szeretjük egymást, és én is látom rajta, hogy teljesen odavan értem, és én vagyok neki az első barátnője.

De néha teljesen apró dolgokon fel tudja húzni az orrát, aztán megbeszéljük, de utána már nem úgy viselkedik, mint előtte, nem olyan boldog stb...

Hamar durcás lesz, és mindig elvárja, hogy bocsánatot kérjek,és kedvében járjak, olyankor is, mikor én nem tehetek róla, hogy az a bizonyos dolog úgy alakult.

Régebb pedig, mikor még csak udvarolt, és nekem nem tetszett valami, akkor próbált kárpótolni és kedvemben járni, most ha nem tetszik nekem valami, akkor ő is olyan lesz, nem hogy próbálná megbeszélni velem...Remélem értitek, mit akarok mondani...

Szerintetek miért van ez? És mit tehetek? Egyébként most is durcás, alig ír valamit...


2013. ápr. 5. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy viselkedjen férfiként..
2013. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Fogadd el úgy ahogy van, azon még nem gondolkoztál? Nem értem a nők miért éreznek folyton késztetést arra, hogy megváltoztassanak mindent.
2013. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.De nekem nagyon rosszul esik, hogy folyton azon gondolkozzak, hogy vajon megint mit tettem, vagy mondtam ami neki nem tetszett. Már az smsekből is látom néha, hogy olyan ridegen ír, aztán persze megint kell teperjek, hogy elmondja mi van, és kiengesztelni, többször kicsi félreértés miatt is.

És az zavar még jobban, hogy utána több ideig nem lesz a régi...

2013. ápr. 5. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Sima önbizalomhiánya van, így a folytonos duzzogással próbálja elérni, hogy folyton rá figyelj. Ha vevő vagy az állandó műbalhéra, akkor ezzel nem is fog felhagyni. Az egyik legirritálóbb tulajdonság szerintem...
2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha szereted, akkor elfogadod úgyis.Egyébként lehet vele beszélni is, viszont ha ennek ellenére sem változik és nagyon idegesít, akkor hagyd ott.Mindig van más opció.
2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm barátja is pont ilyen volt, végül a csaj már nem bírta tovább és szakított. Nem ijesztgetni akarlak csak egy-két jó tanács:

Ha téged ez zavar és nem tudod elfogadni az nem a te hibád, mondd meg neki, hogy próbáljon meg miattad ezen változtatni és vagy sikerül neki vagy nem. H nem akkor neked kell eldöntened, hogy van-e így tovább értelme a dolgoknak. Gondolom kis dolgokon sértődik meg, később ha komolyabbá válik a kapcsolat; házasság stb, fontosabb dolgokban kell tudnotok együtt dönteni, kompromisszumokat hozni.

2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Dönteni dolgokban tudunk, jól megegyezünk...

Önbizalom hiány lehet? Ilyen téren? Mert amúgy egy nagyon beszédes, felvágós fiú, akin nem az látszik, hogy önbizalom hiányos lenne...


Pl múltkor az volt a baja, hogy nem tudtam fentlenni a megbeszélt időpontban neten, és hogy 'akkor miért kérdeztem tőle, hogy fent lesz-e"

Vagy próbálok viccelődni vele, egy apró dologgal, azt is rögtön felveszi, és majd idővel "visszaadja" úgymond durvább változatban.

Máskor pedig a fellegek közt érezzük magunkat, aztán hirtelen jön egy ilyen...

Nagyon szeretem, otthagyni nem fogom.

Valami ötlet kellene, mit csináljak, hogy észrevegye magát? 'trükk' féle...

2013. ápr. 5. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz csinálni vagy megkéred, hogy változzon vagy figyelmen kívül hagyod a sértődéseit.

A harmadik lehetőség: te is durcás és pukkadós leszel.

Negyedi lehetőség pedig megszoksz vagy megszöksz

2013. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én barátom is ilyen volt sok ideig.. nagyon rossz volt:/ de nagyon szerettem, szóval én sem szakítottam vele.eszemben sem volt. csak elmondtam neki h ez zavar, meg megkértem h vegyen ebből visszább, és azóta tényleg jobb minden :)) szóval szerintem teis beszéld meg vele.
2013. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

együttérzek,nekem ugyanez van apámmal,és az egyik haverommal is,csak ők nem várják el hogy bocsánatot kérjek..

ha már tényleg nagyon durcás, ordíts rá egyet hogy "EZT FEJEZD MÁR BE" vagy valami ilyesmit és hátha észhez tér

2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!