Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagáson mennyi pénzt...

Ballagáson mennyi pénzt szoktak adni a diáknak? Tudom h ez változó, de körülbelül

Figyelt kérdés
5 család, és még 2 ember lenne..

2013. jún. 14. 15:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
nálunk tegnap 35-en voltak és 96 000 Ft-ot kaptam meg egy arany és egy ezüst nyakláncot.
2013. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na tudod kinek pofázzál hetes.... Ismeretlenül állapítod meg azt, hogy nem tanultak? Nem csak azért lehet valaki rossz anyagi helyzetben, mert nem tanult. Hidd el, sokkal értelmesebbek, mint Te. Te meg még írni sem tudsz..
2013. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
55%
7-es vagyok megint :D arról nem tehetek nem sikerült elhelyeszkedniük vagy hogy rossz szakmát választottak mi is szegény családból származtunk 8 éves voltam amikor anyuék fel vettek 5 millió jelzálogot a házra vettek belőle 1 uazt és 1 erdőt azóta van több ezer hektár erdőnk 2 ifa 1 uaz 2 targonca 1 telepjáró és 1 suzuki swit 1.6 igen azóta 6 év telt el de az erdőből több milliók lettek ki hozva apa 2 hete vett 14 millióé 1000 hektáros erdőt amit most gyérítenek a munkásai heti 60 ezer forint fizetéssel egy nap azt a 60-70 köbmétert be tudnak depózni kicsiből kezdtük és most annyi pénzünk van az erdőböl hogy ha most abba hagynánk mindent még az én unokáim is gazdagon élhetnének...és nem járok több száz ezer forintos ruhákba suliba nincs samsung galaxy s4-em csak normálisan élek mind bárki más emlékszem arra hogy volt olyan hogy se víz se villányunk nem volt 2 évig a villany agregátolról ment de az is csak pár órát a vízt pedig a kútból húztuk nagyon szegények voltunk ugy hogy tisztnba vagyok azzal a most a mai világba mekkora a szegénység.
2013. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
7-es anyuci, apuci nem fog mindig eltartani ;D
2013. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most tudsz vagánykodni a szüleid pénzével... A helyesírásodat látva nem lesz belőled semmi.
2013. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kedves 7-es ha a te szüleid is tanultak volna nem kellett volna felvenni a jelzálog hitelt! Fikázod más szüleit közben a te szüleid sem különbek !
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!