Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra milyen ajándékot...

Ballagásra milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
Barátomnak a bátyja most ballag, de nem tudom, hogy milyen ajándékot vigyek neki. Vagy, hogy ilyenkor milyen értékben illik? 16L a barátom 17 éves, és a bátyja 19.

2015. ápr. 15. 18:31
 1/6 anonim válasza:
25%
Max 3000Ft -ért jó dolgokat találsz , mondjuk egy rohadt pogácsa , lilára festett 5 Ft-os ;)
2015. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás ajándékot vinni ballagásra, legalábbis nem értékeset. Virágot, csokit, vagy lufit szokás, főleg hogyha nem is rokonod vagy nagyon közeli ismerősöd, hanem a párod testvére. A szülők, rokonok szoktak pénzt adni, vagy komolyabb ajándékot venni, de azt az ajándékot sem ott szokás átadni, mert semmit sem tud vele hirtelen kezdeni az ember, csak útban lesz. Nem gondolom, hogy neked egyébként bármilyen ajándékkal készülnöd kellene.
2015. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha virágot viszel. Többet nem is várnának el tőled.
2015. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem virágot, ne drágát, ne feltűnőt, valami egyszerűt.

hacsak nem vagy jóban a bátyjával, ne adj neki ajándékot szerintem :)

2015. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
használt tornacsukát, ez amolyan jelképe a ballagásnak
2015. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pasinak ne virágot vigyél, az olyan béna. :D Barátom az én ballagásomra virágot (+csokit) hozott, de az normális, hiszen férfi adja a nőnek a virágot. Viszont én a barátomnak nem virágot adtam, hanem pénztárcát (+csokit), mert tudom, hogy arra szüksége van.
2015. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!