Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Mindketten most ballagunk majd májusban középiskolából,van valami jó ötletetek esetleg mit adhatnék neki?19 éves fiú vagyok,osztálytársak vagyunk
2015. ápr. 15. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd szereti az ékszereket,akkor én mindenképp azt ajánlanám.Valami szép ezüst karkötő,fülbevaló vagy nyaklánc:) Én személy szerint nagyon örülnék ilyen ajándéknak:) Amúgy mennyit szántál az ajándékra?Úgy picit könnyebb lenne tippeket mondani 20/L
2015. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használt tornacsuka, a ballagás nemes jelképe - mindenki ezt adja, kapja ballagáskor. A leballagott évek rút, koszos, de éppen ettől szép cipője.
2015. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyaralás
2015. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valami élmény kupont:

[link]

2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második te beteg vagy :D Óriási duma.


Amúgy miért kell egyáltalán venni valamit? Ilyenkor legfeljebb a szülők szoktak.. Ha van valami ötleted oké, de ha nincs akkor minek?

2015. ápr. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!