Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Barátom gimnáziumból most...

Barátom gimnáziumból most ballag, nem tudom hogy mit illik ilyenkor adni, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Persze személyesebb ajándákot is kap, írtam neki egy szép levelet. De komolyabb fiú, és nagyon megérdemelene valami szépet. Azt mondták , hogy valamilyen ékszert illene adni, de egy órán kívül mást nem hord. De arra gondoltam, hogy esetleg egy szép egyszerű bőrkarkötőt hordana. Ilyesmire gondoltam: [link]

mint például az első sorban az első kettő közül valamelyik. A fém részébe pedig gravíroztatnék. Mit gondoltok? Köszönöm előre is.


2015. ápr. 24. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. A gravírozásnál valami egyszerűbbet kérj mert ilyen pici fémbe nem biztos hogy olyan jól tudnak, még lézerrel sem.
2015. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Egy "szex egy másik lánnyal" kupon, amit bármikor beválthat. Tökéletes ajándék :)
2015. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!