Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nemsokára elballagok az...

Nemsokára elballagok az általánosból! Mit kérjek ajándékba?

Figyelt kérdés
Alapjáraton majdnem megvan mindenem!! Egyszerüen nem tudom mit kérjek, mert eredetileg elmentem volna Angliába, csak lemondták az utazást, utánna az volt, hogy kapok egy motrot+jogsi, csak arra meg nár idö sincs. Magamról annyit, hogy elég sportos vagyok, szeretem a fiusabb dolgokat, motrokat, kocsikat, stb.... Ui.:rocker vagyok, de a metalt is imádom!! Szimpla tárgyakat nem akarok kapni, inkàbb olyan utazgatós fajta vagyok!! Pls.... Segitsetek!! Az értelmes válaszokat elöre is köszönöm!!

2015. ápr. 26. 10:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
47%

Ha már a kulcsszavak miatt kellet végig olvasnom ezt a kérdést, fejcsóválva hogy mit meg nem engednek mások a gyerekeiknek:

Kérj egy psp-t.

2015. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!! :)
2015. ápr. 26. 15:33
 13/18 anonim válasza:
73%
Az eddigiek modora hagy némi kívánnivalót maga után, abban azonban igazuk van, hogy ha mindened megvan, fölösleges nagy dolgot kérned. Kérd meg a szüleidet, hogy töltsetek el egy teljes napot együtt, kiránduljatok, ilyesmi. Szerintem neked is jobban esne egy egész nap velük, mint gy új cipő, vagy könyv :)
2015. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Inkább kérj egy drónt kamerával !
2015. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Tom Benko ***** válasza:
100%
Menjetek el közösen egy koncertre.
2015. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
OMG... Nyolcadikos ballagasra motor, jogsi, nyaralas???? Az altalanos elvegzese egy ALAPVETO dolog! A kozepiakolaira mit fogsz kerni? Luxus utazast Hawaiira? Limuzint? Villat a rozsadombon?
2015. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Pénzt kérjél.

Azt veszel magadnak amit akarsz.

Nekem 60000 ft-ot adtak és 14 évesen bevásároltam

Stréberkedő alak voltam úgyhogy a továbbtanulásomra ment el!

Szép füzetek minőségi írószerek a könyvek sem olcsó dolog. Szép táska...stb

Szerintem ez egy normális kérés és mindenki egyet ért velem.

2015. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60 ezer Ft egy 14-15 evesnek... csak ugy... hogy vasaroljon amit akar... nrm csoda hogy annyi a bekepzelt gyerek.
2015. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!