Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolás nyolcadikoso...

Általános iskolás nyolcadikosok! Ti hány Ft összegben fogtok majd a szüleiktől ajándékot kapni és mit? (ha még nem biztos pontosan, akkor körülbelüli összeget, és hogy mit kértek, ami számotokra teljesíthető)

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhatjátok az igazságot, mert ez egy anonim oldal.

2015. máj. 5. 15:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Én 20.000 Ft-ot kaptam általánosban, 50.000-et meg középiskolában. Gondolom le leszek pontozva. :D
2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem kértem, és nem is vártam el. A tesóm is ennyit kapott.
2015. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
én ajándékot sosem kaptam ballagásokkor a szüleimtől külön, virág és kész, ja és tartottak ebédet a szűk rokonságnak, az volt az ajándék, hogy finom kaját főztünk :D
2015. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Általánosban semmit nem kaptam, érettségire talán 10 ezer forintot.
2015. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

nem kaptam semmit csak 1-1 virágcsokrot szüleimtől és mamáméktól. + mamáméknál kajáltunk.

hogy miért.. mert nem volt szükségem semmire nem is vártam semmit. meg annyira nem is ment jól a szekér.

most tesóm ballag ő valami pénzt kap meg ebéd lesz nálunk és ennyi.

2015. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%

Virágokat és plüssöket kaptam (ilyen ballagós plüssöket), meg talán csokit.

Ezen kívül családi ebéd volt, amire meghívtuk a rokonokat is, de nem tartott sokáig, mert késő délután/este mentünk szerenádozni.


Nagyon ajándék nem értem, minek kellene. (Én egyébként nem pontozok le senkit azért, mert kap, ez is marhaság, miért kellene lepontozni!?)

2015. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
*nagyobb ajándék
2015. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
Én sem várok semmit, de a Szüleim vesznek egy alaplapot a gépembe. Ha nem vennék az se lenne baj. Lesz kaja, pia, jönnek a rokonok mindenhonnan, ebéd. Ennyi. Az ajándék nem fontos szerintem.
2015. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem én pontoztalak le titeket (én nem is pontoztam). bár kicsit meglepődtem a válaszokon. más kérdéseknél inkább pont olyanokat láttam, hogy 30-200 ezer forint, nyaralás, stb...
2015. máj. 6. 15:15
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

én sem kaptam semmit igazán... a szüleim rendeztek anno egy ebédet, meg kaptam egy bőr mappát, de ennyit, nem többet.

Középiskolai ballagáskor hasonló volt a helyzet, ebéd a meghívottaknak (szülők, nagyszülők, tesó, nem volt rongyrázás) és kaptam pár csokor virágot, de nem volt se lakás, se autó, se bankszámla :D

2015. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!