Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolás nyolcadikoso...

Általános iskolás nyolcadikosok! Ti hány Ft összegben fogtok majd a szüleiktől ajándékot kapni és mit? (ha még nem biztos pontosan, akkor körülbelüli összeget, és hogy mit kértek, ami számotokra teljesíthető)

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhatjátok az igazságot, mert ez egy anonim oldal.

2015. máj. 5. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Általános iskolai "ballagásra" nem szoktak ajándékot venni, mert az nem ballagás az csak búcsúztató. Középiskolai ballagásra nagyobb ajándékot szoktak venni. Az a rendes ballagés érettségi előtt!!!
2015. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
Én pénzt kaptam,abból összesen egy számítógép jött ki monitorral,szóval én elég sokat..de ezt az iskolától kapott pénzzel összesen.
2015. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen nyolcadikos vagyok, de csatlakozom azokhoz akik nem kaptak semmit. A szüleim kb. 10 éves korom óta nem hívei a "kapjonajándékotagyerekcsakmertXalkalomvan"-dolognak.
2015. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
érdekes, az én osztályomban mindenki fog kapni valamit... vagy már meg is kapta. sőt az egész évfolyamon is
2015. máj. 22. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!