Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Tizen éves vagyok, ballagni...

Tizen éves vagyok, ballagni fogok. Mi lányok táncolni fogunk. Táncoljak? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés
Ők a "legjobb barátnőim"nem vettek be egy csomó lányt a tánc csapatba(köztük engem).Elszeretném táncolni 'Kelky Clarkson:Stronger"-t.A You Tube ba ' stronger tánc"azt táncolnám el.Szerintetek beválaljam?

2015. máj. 13. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Ebből nem teljesen értettem, hogy mi is a pontos szitu, de lehet csak én vagyok nagyon h*lye.
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csapatba a legjobb barátnőim nem vettek be,és ballagáson azt a dalt szeretném eltáncolni.Eltáncoljam?
2015. máj. 13. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Táncold, ha te el akarod táncolni. A barátnőiddel meg ne foglalkozz, ha tudták, hogy te is akarod, de direkt nem raktak bele.
2015. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi azt hiszem tancolni fogok,de ott lesznek a szulok,es a baratnom szulei nem fogjak kerdezni,miert nem vagyok benne a csapatban?
2015. máj. 13. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Nem a te hibád, hogy nem raktak bele (gondolom). Szóval ezzel ne foglalkozz. :)
2015. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Táncolni fogok
2015. máj. 13. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Táncolj, de videót kérek szépen majd róla. :D Az egész előadásról. Úgy imádom az ilyet, de nálunk sosem volt. :D
2015. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,majd meg kérem a szüleimet.De hogy kell videót feltölteni?
2015. máj. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!