Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadikosok! Várjátok a...

Nyolcadikosok! Várjátok a ballagást?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Még szép.
2015. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerinted? Már bocs, de ez eléggé ertelmetlen kérdés.
2015. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen:) bár hiányozni fog az osztályom.
2015. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 : Már bocs, de miért lenne értelmetlen?:) én például nagyon nem várom. És kíváncsi voltam, h ti hogy vagytok vele.
2015. jún. 1. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah hála isten elballagunk
2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én 6-os vagyok de nagyon nem várom a ballagást 8-ba (a nyarat majd akkor igen, de) imádom az osztályomat, már nem azér, de miénk a legjobb osztály a suliba, az összes tanár aki minket tanít minket szeret a többi osztálya közül és SZINTE mimdenki jól tanul de kicsit se vagyunk stréberek.

Imádlak 6.b!!!♡♡♡

2015. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja és még osztályfőnököt is imádja mindenki... (az előző vagyok)
2015. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

NEEEM!!!!!

Nem akarok elmenni itt hagyni őket, imádom mindet és rettentesen fognak hiányozni, és akit nagyon szeretnék többé nem is fogom látni, de mindenki nagyon fog hiányozni, minenkiből valami, az ofőnk borzastó rossz, de az osztály nagyon fog hiányozni.

2015. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sem várom. Most pénteken lesz. Imádom az osztályom, egyszerűen fantasztikus osztályközösségünk van. A tanárok minket kedvelnek a legjobban, na nem azért mert halálra tanultuk az agyunkat, csak egyszerűen olyan poénjaink vannak, hogy volt olyan mikor a tanér alig bírta megtartani az órát mert úgy röhögött. :D 8.b <3
2015. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de én nagyon várom. Végre otthagyhatom az "osztályomat". Úgyis a 95% utál. Nagy megkönnyebbülés lesz. 🙏
2019. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!