Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valóban kimaradtam életem...

Valóban kimaradtam életem nagy eseményéből, hogy nem tartottunk ballagást?

Figyelt kérdés
Ma volt a gimis ballagásom, de a családdal úgy döntöttünk, nem tartunk itthon ünnepséget. Több oka is volt, például a rokonság háromnegyedével nem tartjuk a kapcsolatot, pihenni szerettünk volna.. stb.. de most is voltak, mert mindig vannak ilyenek, akik jobban tudják, mint mi, hogy ez mekkora élmény, és hogy én miből maradok ki.. szerintetek is így van, vagy ti is úgy gondoljátok, hogy a középiskolás ballagásnak a szépsége már rég elveszett? köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 30. 21:45
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Szerintem ez inkább az iskolában fontos, mint otthon családi ünnepként. Tavaly a bátyámnak is tartottunk egy családi ebédet egy közeli vendéglőben, szűkebb családdal (20 fő kb). Jó volt, de nem egy hatalmas esemény. Lesz még diploma meg miegymás, amit valóban lehet ünnepelni. A középiskolát mindenki elvégzi aki akarja :)
2015. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az élmény a ballagás maga. Én is voltam ma egyen. Akik ballagtak, azoknak a NAGY nap volt a mai. Hogy utána ki, hogyan folytatja az ünneplést, nem vesz el a ballagás élményéből semmit.

Még mindig az él a fejekben, hogy az ünneplés arról szól, hogy jól eszünk-iszunk.

2015. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem élmény volt a suliban is, otthon is. Az általános iskolait otthon tartottuk bográcsoztunk, jól éreztük magunkat, a középiskolait étteremben, az is nagyon jól telt. Nekem így visszagondolva a negyvenhez közeledve is kellemes emlék.

Szerintem ez családtól is függ, meg attól is, hogy te, mint ballagó, mit szeretnél. Ha alapból nem vágytál otthoni ünnepségre, valószínűleg nem is maradtál ki semmi különlegesből.

2015. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha rajtam múlt volna, én sem tartottam volna ballagást, de anyámék ragaszkodtak hozzá, egy sima kajálás volt nálunk. 21/F
2015. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az igazi élmény a ballagás volt, az utána való ebéd vagy vacsi annyira nem. :) Inkább az utána való buli este, nah az igen. :)
2015. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt ballagtam, utána a szülőkkel, testvéremmel ebédeltünk egy étteremben, ennyi. Nem akartam felhajtást, a rokonok egyébként is legalább 100 km-re laktak, ami azt jelentette volna, hogy egész hétvégés ottalvós buli lesz, nem tudtam volna pihenni és készülni az érettségire.
2015. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!