Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Vajon lehetne? Vagy nagyon...

Vajon lehetne? Vagy nagyon furán venné ki magát?

Figyelt kérdés

Tudom még egy kicsit odébb van, de idén ballagok nyolcadikból. Az évkönyvünkben nem lesz hely annak, hogy a tanárok is írjanak bele, de én mégis szeretném. Arra gondoltam, hogy vennék (majd) egy szép füzetet és odaadnám azoknak a tanároknak akikkel jóban vagyok és akiket szeretek, hogy legyen egy olyan emlékem is róluk ami nem halványul el. Ez jó ötlet?

És még valami. Van egy tanárom akivel tavaly jóban voltam, de az idén kicsit megromlott a kapcsolatunk. Neki jó ötlet lenne odaadni? Én még mindig szeretem de néha úgy érzem, hogy ő pikkel rám :(



2016. febr. 28. 19:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem igazán kedves ötlet ez a külön füzet :) Ha tanár lennék, akkor nem venném rossz néven. Ha szereted azt a tanárt, akkor érdemes odaadnod neki. Megtörténhet, hogy nem fog jól reagálni, de ez benne van a pakliban.
2016. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van kedved hozzá, megnyithatnád úgy a füzetet, hogy leírod, egy-egy valük kapcsolatos élményedet.


A pikkelő tanárral el lehetne beszélgetni, mondjuk a füzet átadásakor. Elmondani, hogy mi volt Benned megelőzően, és mit érzel most. Szeretnél tanulni belőle...

2016. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem igazán van mit megbeszélni, hisz volt egy aprócska félreértésünk és azóta a kapcsolatunk nem olyan mint volt. Szerinte én haragszok rá (egyáltalán nem) és igazából nekem bátorságom sem lenne ahhoz, hogy megkérjem, hogy beszéljünk. De majd meglátom, hogy alakul vele a továbbiakban.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm :)

2016. febr. 28. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, és persze, szerintem mindegyiknek add oda.
2016. febr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!