Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon láthattam-e "életem...

Vajon láthattam-e "életem szerelmét" álmomban? Tudom furán hangzik de egyszerűen nem tudoom kivrni a fejemből!

Figyelt kérdés
Pár hete volt egy álmom amiben hirtelen egy tengerparton találtam magam ahol valamilyen gyümölcsöt szedtem a strandon. Egyszercsak odajött hozzám egy gyönyörű szőke lány kb annyi idős mint én (18). Még soha életemben nem láttam olyan gyönyörű arcot mint amilyen az övé volt! Egy pillanatig magam mögé is néztem, mert nem hittem el, hogy egy ilyen lány odajön hozzám. Mikor odajott angolul kezdett el beszélni ugybogy én is így folytattam. Nem beszéltünk sokat mindketten tudtuk, hogy itt nem kellenek szavak. Csak ültünk a homokban és ettünk a gyümölcsből amit a homokban találtam. Majd megcsókoltam, ő felállt megfogtam a kezem és befutottunk az óceánba. Aztán felebredtem. Sajnos már nem emlékszem pontosan az arcára de azt tudom, hogy olyat még soha nem éreztem mint akkor álmomban. Pedig 2 komolyabbnak mondható kapcsolatom volt eddig es első alkalommal szerelmes is voltam. De ez valahogy annyira más volt nem kellett semmit sem mondani tudtuk mit gondol a másik, mintha 60 eve házasok lennénk. Fura. Lehet, hogy azt gondoljátok, hogy becsavarodtam de ez így volt ahogy leírtam. Nem igazán hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban de ez nem hagy nyugodni.
2015. ápr. 8. 00:43
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Ne akarj az álmaidban élni,mert el fogsz felejteni igazából élni.

Inkább felejtsd el és ha megtalálnád az életben,akkor kellemesen fogsz csalódni és felhívsz engem a lottószámokkal.

2015. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
pedig megnyugodhatsz, semmi ezoterikus töltete nem volt. amúgy a lány neve Clarissa Nale.
2015. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megálmodtam már álmaim nőjét, de jobb ha ott is marad, álmaimban ő kell nekem, egyébként pedig egy kellemes emlék, mint egy szép nap.
2015. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy egyfolytaban o jar a fejemben csak ez olyan furcsa volt es probalom valahogy ha nem is megmagyarazni de legalabb megerteni valamit. Az utobbi napokban randizok egy lannyal akivel meg akar lehet is valami es amugy sem volt soha gondom ilyen teren konnyen ismerkedek, sokat jarok bulizni, csak kicsit monogamabb tipus vagyok.
2015. ápr. 8. 00:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy nelkule nem tudok mar elni csak ez igy eleg meglepo volt foleg hogy evente 2 szer ha almodok valamit
2015. ápr. 8. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Lathattad eleted szerelmet almodban. En 3 eve meg kb 1 honapja harom napon keresztul azt almodtam hogy egy magas szoke haju, zold szemu fiuval tancolok de ebredesnel nem emlekeztem az arcara.( csodalkoztam is hogy miert szoke mikor nem volt az esetem a szoke haj) kovetkezo nap megismerkedtem egy fiuval honfoglalon. Beszelgetni kezdtunk es csodak csodajara magas volt, szoke es zold szemu. Azota is egyutt vagyunk neki es nekem is elso es remeljuk utolso kapcsolatunk :)

18/L 20,5/F

2015. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak olyan emberek szerepelhetnek az álmaidban akiket már láttál valahol.

Az agy nem képes kitalálni bármit , szóval lehet hogy a tv-ben vagy a metrón láttad az illetőt csak nem figyeltél rá eléggé de a peréférikus látásod eltárolta az infót róla.

2015. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!