Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ruhában illő ballagáson...

Milyen ruhában illő ballagáson részt venni, hogy csinos is legyek, de ne is legyek túl öltözve?

Figyelt kérdés

36 és anyuka vagyok,lányom ballag. :)

Lányomnak a bankettra szintén fejtörést okoz a ruha,segítsetek kérlek!


2016. ápr. 1. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a kiskosztüm vagy koktélruha. A lányodnak a bankettra valami komolyabb báli ruha illik.
2016. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom tavaly ballagott,náluk a bankett vidám jó hangulatú táncolós esemény volt,így kicsit lazábbra vették a stílust,a lányok egybe ruhában voltak,a fiúk pedig rövid nadrágban és ingben.Mi a H&M-ben vettünk egy térd felett érő fehér-sötétkék csíkos ruhát,ami pont tökéletes volt hiszen kényelmesen lehetett benne táncolni is és csinos is volt.Ami pedig a ballagást illeti én egy fehér szoknyában mentem és ahhoz vettem fel egy sötétkék alapon piros pöttyös inget. :)
2016. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sima alkalmi ruha, blézerrel, magas sarkúval. Ne legyen túl szexi és kivágott, de nagyjából ennyi.

A lányodnak attól függ, hol lesz a bankett. Mi elmentünk a Trófeába és pukkadásig ettük-ittuk magunkat, na oda nem kell nagyestélyi :D Nyilván ha táncolni is mennek, akkor annak megfelelő ruha kell.

2016. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm! :)

Nálunk a fiatalok együtt bankettoznak a tanárokkal,szülők nem lesznek :)


Szép napot ! :)

2016. ápr. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!