Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit csináljak hogy ne bőgjem...

Mit csináljak hogy ne bőgjem végig az egész ballagást?

Figyelt kérdés
Nemsokára ballagás (általános) és az osztály,suli egyáltalán nem fog hiányozni hanem a zene. Esküszöm megsirat a zene,eddig minden évben sírtam a ballagáson a zene miatt. És most a sajátomon félek hogy az egészet végig fogom bőgni,és kamerán se fog valami szépnek tűnni,meg verset is mondok és úgy nem tudok hogy sírok közben! Gondoltam valami gyógyszerre az nincsen? xd esetleg nyugtató? valami gyengébb. Mindenre gondoltam már. De úgy állok hozzá hogy 2 óra kibírom megyek haza és ennyi volt,szerintem általános iskolai nem nagy cucc. Akivel akarok majd találkozok. na mindegy tudnátok ebben segíteni?
2017. ápr. 13. 13:31
 1/7 anonim válasza:

Dejó olyan valaki, aki én! Én is most fogok ballagni, szintén általános. Én sem az osztály miatt fogok sírni, isten ment azok a retardáltak rohadtul nem fognak hiányozni, énis a zene miatt, az nagyon megérint. Elég érzékeny vagyok. Szerintem arra fogok gondolni közbe, hogy te jóég végre nem fogom látni ezt a sok idiótát, meg hogy végre NYÁÁR!! És új suli, jesszus kinek fognak hiányozni ezek a f***fej tanárok, ahh szarok a zenére, inkább mosolygok, hogy végre vége ennek a nyolc évnek, ugyse fogtok hiányozni.


Csak ezt tudom tanácsolni XDD

Gyógyszer nem hiszem, hogy van erre xdd

2017. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Vodka/naracs.

És vigyázz, hogy ne sok legyen.

--

Ezt én is így úsztam meg.

2017. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én imádtam az általános suliban az osztályom soha többet olyan jó osztályba nem kerültem. Végig bőgtem a ballagást én is a zene miatt :D de szerintem ez nem ciki. Pont egy olyan srác mellett álltam aki mindig keménykedett és balhézott nagy híre volt de ahogy rám nézett elkezdett ő is sírni és megölelt. Senki nem nevetett meg semmi hoztak zsepit és ennyi a zenével együtt elmúlt.
2017. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam az általános ballagáson, mert boldog voltam, hogy végre otthagyhatom azt a bandát, de a középsulison igen, és nem bánom, mert sírni néha jó.
2017. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolj valami gáz szitura, én mindig ezt szoktam :D egyszer akkorát b***ódtam a dózsa metrómegállóban XD mindenki rajtam röhögött még én is. ha arra gondolok akkor minden rossz gondolat elszáll :D (am velem is ez van :D)
2017. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mittudomain válasza:

Gondolhatsz arra is, hogy a sok retardált osztálytárs és hülye tanár tanár helyett,.. most lehet hogy hasonlóakat kapsz majd 4-5 évre :D Bár ez is elég szomorú..

A zene ellen füldugót javaslok. Vagy számolj 1000-től visszafele úgy, hogy minden olyan számot ami 3,14-el maradék nélkül osztható, kihagysz.

2017. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolj közben egy másik zenére, nagyon halkan még dúdolhatod is. A másik meg a számolás. Vagy ha gondolod, van egy hatásos módszerem még, bár elég bizarr. Magadban (vagyis úgy értem gondolatban) beszélj egy össze-vissza nyelven. Vagy akár egy idegen nyelven amit beszélsz, de csak olyan szinten, hogy picit oda kelljen figyelned rá. Így elterelődnek a gondolataid. Remélem segítettem. Én mondjuk egyáltalán nem sírtam a ballagásomon, mert utáltam az egész helyet. De ha a szadista tanár éppen mindennek elhord, nagyon hatásosak.
2017. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!