Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek fel a ballagásra...

Mit vegyek fel a ballagásra meghívottként?

Figyelt kérdés

Barátom ballag középsuliból, és külsősként soha nem voltam még ballagáson, szóval nem tudom mit vegyek fel. :/

Én 17 éves 160-165 centi közötti, átlagos alkatú lány vagyok. Gondoltam arra hogy egy elegáns egyberuhát veszek fel, de nem akarom hogy túlöltözzem a vendégeket, nem tudom hogy egy ilyen ruhával ez mennyire történne meg, aztán az is szóba jött hogy egy elegáns farmer egy lazább (semmiképp sem fehér) inggel, valamint egy csinosabb felsővel. Ha az idő engedné magassarkú szandált vennék fel.

Szerintetek melyik lenne a legalkalmasabb egy ballagásra?

(Délelőtt lesz ha ez számít)



2017. máj. 4. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtti ballagásra én a farmeros együttest ajánlanám.
2017. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, felesleges túl elegánsan felöltözni, a fiatalok ráadásul nagyon gyakran mennek farmerba ballagásokra. Szerintem ha felveszel pl. jó időben egy farmert egy csinos blúzzal, felsővel, hozzá egy kényelmes szandált (számítsd bele, hogy sokat kell állni, esetleg sétálni, szóval kényelmetlen cipőt semmiképp ne vegyél!), kis smink, egy jó frizura, pár kiegészítő (nyaklánc, karkötő) és tökéletes megjelenés ballagásra. Ha meleg van, akkor egy szoknya egy nyári szandállal, blúzzal, de akár egy egybe ruha is tökéletes egy kis kardigánnal. Ja, és minden ballagáson esik az eső :) ez valahogy törvényszerű.
2017. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!