Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadikos ballagásra ez...

Nyolcadikos ballagásra ez milyen ajándék lenne?

Figyelt kérdés
3 unokatestvérem ballag júniusban. Arra gondoltam, hogy készítettek valami "saját tervezésű ajándékkártyát", hogy elvisszük őket a férjemmel a nyáron valami távolabbi helyre strandolni. Pl Hajdúszoboszló vagy ilyesmi. Ez gagyi?
2018. máj. 31. 09:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

2 ikerlány, 1 fiú.

Mindhárman anyukám húgainak a gyerekei, tehát mindenki közeli viszonyba van mindenkivel :)

2018. máj. 31. 16:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, ha úgymond jó testvérek, tehát nem veszekednek állandóan, nem ölik egymást stb. Az meg tényleg elég nevetséges lehúzás, hogy nem tudnának egy napot a családjuktól távol tölteni.

Vagy pl étterem, vidámpark (Prater, ha nincs túl messze/anyagilag nem megterhelő nektek), a csajoknak lehet egy nagy közös vásárlás, ilyesmik. Pénzt általános iskolás ballagásra max a szülők, nagyszülők adjanak, a nyolcadik osztály kijárása nem esküvő azért, hogy mindenki belefizessen.

2018. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, egyaltalán nem gagyi és nem hinnem, hogy ellenükre lenne nyáron egy "strandnap" veletek.
2018. jún. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!