Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ilyenkor illik valamit vinni?

Ilyenkor illik valamit vinni?

Figyelt kérdés

Páromnak az unokatesojanak a középiskolai ballagasara én is meg lettem hívva. 18 éves lány (én 20 vagyok)..

Ilyenkor mit illik a lánynak vinni?


(mivel 2 éve vagyunk együtt párommal ezért valamit szerintem vinnem kellene, de ilyenekben sajnos nem vagyok jó.)


2019. ápr. 15. 22:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egy csokor virágot :)
2019. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%

Ha közösen vinnétek pároddal, akkor ékszer sem rossz ötlet. Ne gondolj(atok) nagy valamire.

Ha viszont egyedül vinnéd, akkor egy csokor megteszi. :)

2019. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külön tök felesleges. A pároddal közösen adjatok valamit, és esetleg abba szállj bele.
2019. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy csokor virágot és egy tábla csokit esetleg :-)
2019. ápr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Ment mindenkinek a zöld kéz. :)

2019. ápr. 16. 05:05
 6/11 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzet van nálunk, de mivel egy pár vagyunk, együtt adunk ajándékot. Barátnőddel beszéld meg, de egyébként egy csokor virág és egy tábla csoki, vagy valami szép (bizsu) nyaklánc.
2019. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ballagásra bizsut?
2019. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam ilyen helyzetben. Párommal közösen vettünk egy kisebb plüssös csokrot, meg egy 5000 forint értékű new yorkeres utalványt.
2019. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

7-es:

már pár ezer forintért lehet kapni egy vékonyabb ezüst ékszert, ami nem bizsu.

s ha ketten együtt viszik, akkor egy árban lenne a csokorral :)

2019. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze, de a bizsu nem egy "nagy" dolog, itthon már az ezüst olyan húde értékesnek van nyilvánítva, és lehet kellemetlen helyzetbe hoznák azzal a másik unokatesókat is (ha van ilyen), vagy mást, aki mondjuk virágon kívül nem visz semmit. Pénzt nyilván nem adnék, de a bizsu legalább nem szól olyan nagyot, azonban sokszor szebb, mint az ezüst.
2019. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!