Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lesz vmi következménye annak,...

Lesz vmi következménye annak, ha nem megyek el a ballagásra?

Figyelt kérdés

12.es ballagás.


18L


(A 8. Ballagás életem egyik legrosszabb napja volt + ki nem állhatom az összes ilyen képmutató ünnepséget...)



2019. ápr. 16. 22:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Lemaradsz egy élményről és nem lessz miről a unokáidnak, vagy a klubban mesélni.
2019. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Első, elég uncsi életed lehet, ha a ballagásod az egyetlen élmény, amiről beszélni tudsz.


Kérdező, nem lesz semmi következménye. Legfeljebb a családod rendez cirkuszt, de ha normálisak, akkor ők is megértik, hogy nem akarsz elmenni.

2019. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Velük meg van beszélve, simán belemennének, nem kényszerítenek rá.

Tudnánk értelmesebb programot rendezni aznapra.

2019. ápr. 16. 23:18
 4/27 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy tudnánk értelmesebb programra menni, mint a ballagás
2019. ápr. 16. 23:20
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi következménye. Szólj, hogy beteg voltál. Konyec. Én az enyémre már nem is emlékszem pedig nem száz éve volt hanem 16. Valószínűleg segg részegen óbégattam a haverokkal. Azt lehet máskor is.
2019. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én igazoltnak látom a távollétedet. Nem tudnak már mit csinálni, egyébkéntis, elmész, mi értelme lenne, ha még magukhoz akarnának kötni, és megdorgálni, megszivatni? Abból nekik mi haszna származna? Csak energiapocsékolás lenne számukra is téged hajkurászni, meg, " ha nem jössz be, dádá lesz". De azért énszerintem szólhatnál legalább a tanáraidnak, hogy ne is várjanak már. Egyébként mégegy, mielőtt kivonulnátok a tömeg elé le az udvarra, már akkor meglesz, hogy ki ki mellett fog ülni, és még a sorban is meglesz; tehát ne maradjon már ki üres hely, amikor levonultatok már a térre, és leültök, akkoris ne legyen már úgy, hogy beosztanak valakit melléd ülni, és akkor kihagynak mellette egy üres helyet, és akkor az úgy olyan lesz, minthogyha ott miatta szakadt volna meg a sor, minthogyha őmellette nem akarna senki ülni, és lehet, hogy kicsit ilyen "szégyenszemre" lenne, mintha ő ki lenne közösítve. Tehát azért szóljál,hogy ne osszanak be, vagy, ha mégis , a sor legvégére osszanak be, és akkor nem marad ki majd ott egy üres hely. Arra gondolok, hogy nekünk úgy volt, hogy lent a téren már úgy ült a négy osztály, hogy egy osztály kettesével egymás háta mögött (ofő a legelején ült, talán őmellette is ült valaki, nem egyedül ült ott) ; mellette kis szünet, utána kövi osztály, utána szünet, stb.
2019. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pl nekem anyám meg öcsém is kihagyták a szalagavatójukat. Öcsémnek eleve tudták, hogy nem megy, mert őt ez nem érdekli, anyám meg szeletelt valami kaját nemtom mennyi idővel a szalagavató előtt, és megvágta az ujját, és tehát ő meg azért nem ment.

Szal ez már csak egy ilyen "buli" szerintem , nem egy kötelező program, ez már csak egy ilyen jelképes, egy ilyen ünnepség, különbenis, hova írnának már be hiányzónak, ez már nem tanítási óra volt, meg hogyan eszközölnének már ki egy szankciót, ha már nem vagy a tanulójuk, már nem vagy ott?

Egyébként ezt gyorsan ki kéne találni és intézni, hogy akkor ki és mikor veszi át a bizonyítványodat. Asszem a bizonyítványosztás a ceremónia után van. Mármint a ballagási ünnepség után még visszamentek a terembe, és utána. Tehát vagy előre kérvényezni kell és ki kell kérni a bizonyítványodat; vagy egyeztetni, hogy mikor mész be érte; vagy valami legyen már azzal is.

2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
*Szal ez is csak ilyen jelképes, szimbolikus cucc, amikor elengednek titeket; a ti tiszteletetekre rendeznek egy bulit, amire, ha gondolod, "VIP" helyed van, és akkor te lennél ott a kiemelt ilyen díszvendég; tehát gondolom, nem vagy köteles elfogadni a meghívást, még ha vanis ingyenes belépőd. :)
2019. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

*De egyébként, ha ofő, vagy a barátok kérdeznék, hogy miért nem szeretnél ott lenni, szerintem nyugodtan indokold meg azzal, hogy az általános sulis ballagás nem volt épp a legkellemesebb élmény az életedben, tehát ha visszapörgethetnéd az időt, még arra sem mentél volna el legszívesebben; de nagyon nem volt jó, nagyon nem élvezted, és nem szeretnéd magad mégegyszer egy ilyen rendezvénybe belekényszeríteni. De nem kell pont így, és elég az is, hogy nem volt épp a legkellemesebb

Esetleg azt is mondhatod, hogyha lehet kitörölnéd az életedből, de ezt már nem kell, a többi részen , amit az eleje után írtam, lehet,hogy pl az ofő már csak hüledezne; tehát elég bőven, hogy nincsenek jó emlékeid róla, és akkor nem szeretnéd. És ha erősködik, hogy "De igenis gyere", akkor megmondod, hogy hiába próbálkozik, úgyse mész; tehát te közölted előre; tehát tudhatja, és ezen az álláspontodon nem fogsz változtatni, különben szólnál, tehát bejelented, hogy nem mész, és akkor annyi. Ja meg hogy akkor ne tartsanak fönt neked helyet, mert akit melléd ültetnének, annak kényelmetlen, kellemetlen lesz majd ott egyedül, faképnél, mintha őt nem szeretnék.

2019. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Oszifőnek megmondod, hogy nem mész és átveszed később a dolgaid.

Nem egy nagy szám a ballagás. Az enyémről csak annyira emlékszem, hogy szerencsére nem volt meleg. Viszont az ünnepség délelőttjén zuhogott az eső. A sportpályán minden lány süllyedt el a magassarkúban. Az azt követő családi kajálás már jó volt, elég lett volna az is nekem :D

2019. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!