Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lesz vmi következménye annak,...

Lesz vmi következménye annak, ha nem megyek el a ballagásra?

Figyelt kérdés

12.es ballagás.


18L


(A 8. Ballagás életem egyik legrosszabb napja volt + ki nem állhatom az összes ilyen képmutató ünnepséget...)



2019. ápr. 16. 22:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Iskolankent valtozik h hogy allnak hozza, nyilvan semmi fontos kovetkezmenye nem lehet ha kihagyod, de en azt nem ertem miert akarnad kihagyni... Ez nem kepmutatasrol szol hanem egy hagyomany, nem hinnem h olyan programod lenne ami ennel komolyabb emleket adna, de ha megis akkor valaszd azt.
2019. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Nincs is mindenhol ballagás. Németországban például tudtommal nem is ismerik, nem tudják, mi az.
2019. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
Én is utálom az mestekélt ünnepléseket. Főleg 3 nappal a szóbeli érettségi kezdete előtt. Így még sosem vettem részt a saját ballagásomon. Sem általános iskolában, se gimnáziumban. A diplomaosztó volt az első, amin részt vettem, akkor már nem volt ilyen ellenérzésem. Meg az tényleg akkor van, amikor már végeztél, és nem vizsgázni mész utána.
2019. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A bizonyítványt ha jól emlékszem, mi utolsó tanítási napon kaptuk, de nem ballagáskor.


Én alapjáraton késve érzkeztem; a 11.-es lelkesítő beszédet le is késtem, mert elmentem Spongya bobos lufit venni.


Az asztalon volt a batyu, benne pogácsa meg valamilyen vers. Még valami búcsúbeszédet monmdtak, aztán mindenki felvette a batyut, fogta a 2000 kg virágcsokrát és körbeconult, majd ki az udvarra, ahol végighallgattuk a beszédeket, utána megvoltak a kötelező fényképezkedések osztáűlytársak között :D és usgyi haza a családi ebédre.


Semmiről nem maradsz le, max nem kapsz batyut hamubasült pogácsával. Megbüntetni nem fognak érte.


Valahol rákérdeztél arra, hogy is volt az, ha valaki beteg lett évzárón (nem végzősen) - akkor az ofő valakinek odaadta a bizijét és az elvitte neki vagy első tanítási nap megmutatta neki.


Volt egy lkány, aki könyvjutalmat kapott, de nem ment el az évzáróra; úő első tanítási nap kapta meg az ofőtől.

2019. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
15 éve érettségiztem. Nem mentem a ballagásra, helyette inkább az érettségire tanultam. Többen is mondták nekem, hogy meg fogom bánni. 15 éve várom, hogy mikor fogom már megbánni, de eddig még nem történt meg, pedig pár év múlva már a lányom is el fog ballagni általánosból.
2019. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én konkrétan a végére estem be. SEMMIRŐL nem maradtam le. Utálom az ilyen kötelező díszfelvonulásos unalmas produkciókat kötelezően felvonultató eseményeket. Örülök, hogy nem értem oda.


Az osztállyal közös kaja-ivászat része 1000x jobban feküdt ;)

2019. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem voltam :-) És tök jó napom volt :D
2019. máj. 16. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!