Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Anyukámnak adjakmeghívót...

Anyukámnak adjakmeghívót ballagásra?

Figyelt kérdés

Bár így is úgy is ott lesz, de hogy illik azt a meghívót odaadni nem? Válaszokat előre is kösz.


MODERÁCIÓ - Trágár szavak illetve politizálás használatát kérjük mellőzni, köszönjük! (Aki mégis használ, PIROS kézzel jutalmazom) -



2019. jún. 8. 17:02
 1/7 anonim válasza:
85%
Igen, szerintem illik.
2019. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha adsz akkor adsz, ha nem nem. Én csak a meghívott családoknak adtam. Magunknak meg megtartottunk egyet.
2019. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Adjál meghívót Anyukádnak az óvodai ballagásodra. Kedvesen hívd meg.
2019. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak, már csak azért is mert így neked is megmarad.
2019. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
16 év alatti nem gyakorizhat. !!! kedves kérdező te nem is írhatnál ide
2019. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 18 évesen ballagtam a középiskolából, szóval ha a kérdezőnek is ez az esete, akkor simán elmúlt 16.

Én nem adtam anyukámnak, eszembe sem jutott, hiszen ő segített megszámolni, hogy hány meghívó kell, kiket hívunk meg, stb. Utólag mondta is, hogy ő nem kapott, de tudta, hogy ott "kell" lennie (nem kényszerből). Ezen felül megtartottunk magunknak egy meghívót.

2019. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A középiskolai ballagás már lement, 6-os...és ha 18 évesen ballagtál, akkor 14 évesen kezdtél, nem igaz?


Mindegy, én nem rugózom a koron ilyen kérdésnél. Szerintem nem muszáj adni, én sem adtam sem az áltsulisnál, sem a gimisnél, utóbbinál kaptunk egy db-ot emlékbe. Én nevetségesnek éreztem volna, hogy pontosan tudja, hogy mikor és hol lesz a ballagás és evidens, hogy meg van hívva, minek adjak még egy puccos kártyát is erről? Főleg, hogy szörnyen ronda lett a tablóképem :D általánosban meg nem is adott meghívót az iskola.

2019. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!