Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A halloweeni dolgokat, pl...

A halloweeni dolgokat, pl dekoráció, vagy épp olyan kiadású termékeket kb mikor kezdenek el árulni és mely boltokban leginkább? Inkább a miskolci adottságokat nézve

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Október közepe táján. A szentpéteri kapui TESZKÓban van egy partykellékeket árusító üzlet, ott érdemes szétnézni.
2019. okt. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már augusztus közepétől kaphatóak kb, pepco, kik, sok helyről már le is kerültek, leváltották a karácsonyi cuccok.

Partydecor és hasonló üzletekben (plázában tuti van ilyen ott is), sminkcuccok és apró bigyók Clairesben, már szeptemberben is voltak. Ha komolyan akarsz beszerezni valamit, még most mebj utána, október közepén már elkapkodnak mindent.

Tesco, interspar is érdemes megnézni, a halottak napjás bigyók mellett halloweeni cuccok is szoktak lenni októberben. Tavaly Pennyben is összecsíptem ezt-azt.

2019. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, Pepco, KIK, és most láttam az Aldi katalógust, abban is lesz. Sokszor a Lidl-ben is van.
2019. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már szeptember közepén láttam több virág- és ajándékboltban halloweeni dekorációkat, kellékeket. A nagyobb plázákban is vannak olyan üzletek, ahol lehet kapni halloweeni (és őszi) tematikájú termékeket.
2019. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!