Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy ünnepeljem a halloweent...

Hogy ünnepeljem a halloweent ha nem leszek otthon?

Figyelt kérdés
Elmegyünk nyaralni (őszelni?) és én meg egy halloween fan vagyok. Valami ötlet?

2019. okt. 12. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Mit is ünnepelsz ilyenkor egész konkrétan?
2019. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Feldíszítem a szobám (meg a ház pár részét). A barátnőimmel ijesztő sminket csinálunk ijesztő filmeket nézünk társasozunk , ijesztő történeteket írunk és zabálunk😂
2019. okt. 12. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem azt kérdeztem hogy mit csinálsz ilyenkor hanem hogy mit ünnepelsz.

Mert pl beöltözős bulit tartani vagy filmezni lehet bármikor, ahhoz nem kell Halloween.

2019. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Ajandekozni is lehet egesu evben, megis Karácsonykor tortenik meg, beutemezve.
2019. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm ezt jól megfogalmaztad❤
2019. okt. 12. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Csináld azt, amit itthon csinálnál. Sminkelni, zabálni, filmezni ott is lehet.
2019. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

egyes, ha hisztizni akarsz azért, mert mások szeretik jól érezni magukat és ünnepelni, akkor írj ki egy ilyen témájú kérdést, és ott sírd ki magad. köszi

ha külföldre mentek, sok helyütt vannak halloween partyk, menj el egyre (bár nem tudom besaccolni hogy mekkora vagy. vagy vidd a szüleidet is. nálunk pl. utcabál is van, ott komplett családok vesznek részt, szóval fiatalabbaknak is való program, buliba inkább ha idősebb vagy menj)

ha magyarországon maradsz, az már bajos, mert ugye ott csak sírni szabad, és nyafogva hagyományőrizni, depizni a múlton, még véletlenül sem valami vicceset csinálni... de nagyobb városokban, kevésbé elmaradott térségekben szoktak már bulikat tartani

2019. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nézz horror filmeket, vagy olvass creepypastákat, rémtörténeteket. Csak legyen telód, tableted + jó wifi vagy internet.
2019. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

"egyes, ha hisztizni akarsz azért, mert mások szeretik jól érezni magukat és ünnepelni, akkor írj ki egy ilyen témájú kérdést, és ott sírd ki magad"

Ki hisztizett? Megkérdeztem, mi az amit konkrétan ünnepel Halloweenkor, hiszen csak ennek tükrében lehet érdemi választ adni.

Teszem azt, ha Karácsonykor nem lennék otthon, de szeretném megünnepelni, akkor mivel a Karácsony számomra a család és az együttlét ünnepe, nyilván olyan megoldást keresnék hogy ezt összeegyeztessem a nyaralással.

2019. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
38%
Imádnivaló, hogy a fene nagy szabadságban született kölkök tetszés szerint összeválogatnak a világból minden szart, ami nekik tetszik. A magyar kultúrkörben nincs se halovin, se hálaadás, se függetlenség napja!
2019. okt. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!