Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A koronavírus miatt milyen...

A koronavírus miatt milyen rendezvényeket halasztottak el, ami titeket is érint?

Figyelt kérdés

Rendezvény alatt s versenyekre, kirándulásokra, stb is gondolok.


Örültetek neki, vagy nem?


2020. márc. 9. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
3 színházi előadás.
2020. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2 futóverseny, eddig 8000 Ftom ragadt bent, mert nem adják vissza a nevezési díjat. Az általunk szervezett versenyeket még nem mondtuk le, illetve a lovarda is gondtalanul üzemel, amit tudunk fertőtlenítünk. Tömeg eddig se volt, egyidőben a hétvégén nem volt 10 embernél több a lovarda területén. A szülők pozitívak.
2020. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy színházi előadást. Szerdán fújták le, csütörtökön lett volna. Nagyon szomorú voltam miatta, de szerencsére nem kidobott pénz, állítólag megtartják később. Páholyban szólt a jegyem, ennyi pénzt sajnáltam volna kiúsztatni az ablakon.
2020. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak néhány színházi előadásról maradtam le eddig, amikre volt jegyfoglalásom, de mondták, hogy majd úgyis megtartják őket, ha vége lesz a vészhelyzetnek. Az egyik előadást megtaláltam a neten (egy másik színháztársulat előadásában) és halál unalmas volt, úgyhogy még lehet jobb is, hogy nem költöttem rá pénzt. :D
2020. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Az életemet...
2020. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szent Patrik-napi fesztivál maradt el meg videójátékos rendezvények. Mindkettőt sajnálom, mert nagyon vártam.
2020. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

HVG állásbörze.

1 éve nem kerestem új állást, pedig a mostanit már 2 éve unom.

2021. febr. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!