Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy idén a...

Elképzelhető, hogy idén a járvány miatt nem lesznek diplomaosztók sem?

Figyelt kérdés
Idén államvizsgázom és mióta elkezdtem az egyetemet a diplomaosztómat várom, de most megfordult a fejemben hogy lehet, hogy a járvány miatt elmarad majd. :( Elképzelhető, hogy ez tényleg így lesz, vagy van rá valami halvány remény, hogy a diplomaosztók már meg lehetnek tartva? Június végén vagy július elején lett volna eredetileg. Nagyon elszomorítana, ha nem lenne megtartva, mert azért az nagy dolog, hogy ünnepélyesen talárban kiállhat az ember és személyesen a dékántól veheti át a diplomáját, amiért évekig tanult. Kíméljenek kérlek az olyan megjegyzésektől, hogy van ennél nagyobb probléma is, én is tudom, hogy van, de azért még szomorúak lennénk sokan, ha nem lenne.

#egyetem #járvány #ünnepség #koronavírus diplomaosztó
2020. ápr. 23. 00:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát én 99%-ra mondom, hogy nem lesz megtartva.


Egyébként meg egy totál unalmas nyűg az egész, nekem is volt kettő. Csak azért mentem el rájuk, mert anyám nagyon meg akart nézni.

2020. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy az volt, de másoknak nem az. Én például évek óta nagyon vártam az enyémet. A középiskolásokat mindenki agyon sajnálja amiatt, hogy elmarad a ballagás meg a szerenád, mi meg mindenhonnan csak annyit kapunk, hogy ez van, törődjünk bele, pedig sokunkat elkeserítene, ha nem lenne megtartva a diplomaosztó.
2020. ápr. 23. 14:56
 13/20 anonim válasza:
Nekem februári diplomaosztóm maradt el a koronavírus miatt, a TO-n átvettem a diplomámat, azt mondták ha akarom egy későbbi diplomaosztón átvehetem újra ünnepélyes keretek között.
2020. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Pedig készülj fel rá hogy most ez lesz. Barátnőmnek is most lenne a diplomaosztója, ő neki is már csak államvizsga és elvileg utána diplomaosztó, de náluk még kérdéses az egész. Húgom középiskolai ballagása már biztos hogy elmarad, tehát nem lesz még később sem megtartva, ezt az igazgatójuk eldöntötte véglegesen.


Szóval nem csak te vagy ezzel így, ez most ilyen időszak, ez van, majd túl leszünk rajta.

2020. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta, hogy csak én vagyok ezzel így. De attól még lehetek miatta szomorú, mert nagyon vártam és nem érzem úgy, hogy pótolná az, hogy kiküldik postán a diplomákat. :(
2020. ápr. 23. 17:44
 16/20 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező! Nagyon sajnállak benneteket, mert ha egy rohadt óvodai ballagáson is tömve van az ovi, akkor egy diplomaosztót miért kellene lenézni? Én csak elsőéves vagyok, 2 év múlva lenne a diplomaosztóm, de én is várom. Formalitás, és egy szép emlék. És engem is idegesít, hogy csak a végzősöket sajnálják, én ugyanúgy sajnállak titeket, mert nektek se könnyű.

Sajnos valószínűleg el fog maradni nektek is, de kívánom, hogy sikeres legyél egyetem után és a szép emlékek jussanak majd eszedbe :)

2020. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Mármint az végzős gimnazistákat.
2020. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat :) Hát igen, sajnos már a családommal is beszéljük az alternatívákat, hogy mit szervezünk majd helyette, de még mindig bízunk abban, hogy egy későbbi időpontban amikor már lecsengett a járvány akkor utólag pótol a lesz az ünnepség. Többen szeretnénk, hogy így legyen. Tényleg nagyon rossz ez így és a középiskolásokat mindenki nagyon sajnálja, hogy elmaradt nekik a ballagás. Persze az is nagyon szomorú, de ránk meg nem gondol senki, pedig nekünk is nagyon nehéz az utolsó évünk így és valószínű mi sem tudjuk méltó módon lezárni majd.
2020. máj. 1. 14:50
 19/20 anonim ***** válasza:
Nézd, emiatt nem bánthatnak, hiszen nyilvánvaló, hogy azt várod, hogy végre eljöjjön a "nagy nap", én is idén tudhatnék magaménak egy tartalmas nyarat, de lehet mehet a levesbe. Ez is mellőzhető, de azért nem bánnám, ha nem úszna el. Na, ennyit erről... A kérdésre válaszolva, valószínűleg elmarad, sajnos, mint sok minden más is. De azért kitartás és sok sikert neked!
2020. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azért még mindig bízom benne, hogy utólag azért majd augusztusban pótolják, mert nagyon jelentős esemény a hallgatók életében.

2020. máj. 11. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!