Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Akinek 2 tanus esküvője volt,...

Akinek 2 tanus esküvője volt, megbánta?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem engedhetünk meg magunknak egy nagy esküvőt, amiről sokan álmodnak. Ezért úgy gondoltuk, hogy ha nem lehet ott mindenki, aki számít, ne legyen ott senki. Na meg persze az is közrejátszik, hogy utálom a párom anyját. Szerintetek meg fogjuk bánni, ha így csináljuk?
2021. febr. 17. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Max a rokonok fognak haragudni, de az nem lényeg, ha úgyse vagytok jóban. Mi is azt akartuk, de a szüleim kifizették az egészet, csak legyen. Nem utasíthattuk vissza.
2021. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bántuk meg, soha nem szerettük a felhajtást, emellett ez kettönkre tartozik. Igen régóta vagyunk házasok, de soha nem jutott eszünkbe, hogy nagy esküvö jobb lett volna.

A nagy esküvö sokba kerül, rengeteg stressz, egy rakás idegen ugrál egész idö alatt körülöttetek (mert a távolabbi rokonságot gyakorlatilag senki nem ismeri igazán) és semmi elönye sincs.

2021. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányomék tartottak kéttanus esküvöt - föleg amiatt, mert anyós mindenbe bele akart szólni. Ök eredetileg szük családdal akartak volna együtt lenni, anyós meg akb 100-150 sosem látott rokont si be akart sezrvezni. Ezért úgy döntöttek - velünk egyeztetve -, hogy két tanuval mennek csak, de eddig nem bánták meg. Az idén volt a 15. házassági évfordulójuk.
2021. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem bántuk meg. Egyikünk sem szereti a felhajtást, ráadásul már terhes voltam a gyermekünkkel, így gyorsan is kellett intézkednünk.

Gondold végig magadban, hogy ez mennyire fontos neked? Konkrétan a házasság ténye kell neked (mint ugye nálunk a baba miatt) vagy szeretnél egy csodás emléket a szeretteiddel. Egyébként pedig ha spóroltok akkor lehet olyan esküvő mint amit akartok.

2021. febr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

Dániában volt.

Romantikus szép emlékekkel.

2021. febr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha megbánta, majd elválik.

A lagzi elmaradását pedig miért kéne megbánni, kinek hiányzik a sok részeg?

2021. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Én egy picit igen.

Nem akartam volna nagy felhajtást, de azért jó lett volna a rokonokkal, barátokkal ünnepelni.

Anyagi okok miatt volt két tanus.

Persze a rokonoknak rosszul esett, de ha tartottunk volna rendes esküvőt, akkor is kellett volna egy határt húzni, akkor is lett volna akit megbántunk. Szóval így alakult, de én azért bánom.

Nem kizárt, hogy majd ha lesz rá keret, meg persze vége a korlátozásoknak, akkor tartunk egy bulit.

2021. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántuk meg. Eleve zárkózottabb félék vagyunk, tetejébe akkor valahogy egyikünk családjával sem volt valami fényes a kapcsolat. Így elmentünk ketten + 2 tanú, csütörtöki napon, hivatali időben. Férjemen öltöny, rajtam koktélruha.

Nem bántuk meg, már együtt vagyunk 25 éve:)

2021. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem bántuk meg, a vírus miatt nem volt más lehetőség, a bulit meg majd bepótoljuk.
2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!