Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Akinek 2 tanus esküvője volt,...

Akinek 2 tanus esküvője volt, megbánta?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem engedhetünk meg magunknak egy nagy esküvőt, amiről sokan álmodnak. Ezért úgy gondoltuk, hogy ha nem lehet ott mindenki, aki számít, ne legyen ott senki. Na meg persze az is közrejátszik, hogy utálom a párom anyját. Szerintetek meg fogjuk bánni, ha így csináljuk?
2021. febr. 17. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben volt a 2 tanús esküvőnk. Mi anyagilag megtehettük volna a nagy lagzit, de úgy dömtöttünk, hogy a 2 milliót amibe egy nagy lagzi kerül inkább egy Japán útra fordítjuk. Nyár lévén én egy szép fehér nyári koktélruhában voltam ( amit később is lehet használni) férjem hasonlóképpen nyári öltönyben volt. Házasságkötés után a 2 tanút meghívtuk egy közeli étterembe egy ebédre. Mi még gyűrűt sem vettünk. Jobban mondva én kaptam egy szép smaragdgyűrűt, de karikagyűrű nem volt, mert a férjem munkája lévén ( és amúgy sem szereti) sosem hordta volna, én meg ugye kaptam a smaragdgyűrűt. Mi még esküvő előtt elmondtuk, hogy 2 tanús esküvőnk lesz, szóval ne lepődjenek meg. Majd amikor megvolt, közöltük, hogy házasok vagyunk. Szerencsére anyósom is azon az állásponton volt, hogy az esküvőre szánt pénzt nem a rokonokra kéne költeni hanem magunkra. Örült, hogy inkább utaztunk. Az én szüleimnek is teljesen mindegy volt, nem foglalkoztak vele. Tesvéreim kicsit örültek is, mert az ő pénztárcájuat is megkíméltük. ( ennek ellenére közösen a 3 testvér vett nászajándékot nekünk aminek nagyön örültünk) Férjem egyik bátyja akadt ki csak egy kicsit, mert ő mulatni szeretett volna az öccse lagzijában, de nem sértődött meg ő sem.

Mi nem bántuk meg! Mókás volt így házasodni, és csodás volt Japán.

2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Esküvőmön tanú sem volt csak az igazolványuk. A lakodalman, ami 3 hétre rá volt, ott volt minden, amit el tudsz képzelni egy esküvőn.
2021. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekünk is anyagi és családi okok is közrejátszottak a két tanúsban. Összekötöttük egy olcsó fapados nyaralással, kint házasodtunk össze. Magunknak szerveztük le, sok adminisztráció volt, de azon kívül minimális költségekkel járt. Sosem fogom bánni,sőt, életem legjobb napja volt. :) Úsztunk egyet a tengerben, ettünk egy jót a tanúkkal egy csodálatos panorámával rendelkező étteremben, sétáltunk egy hatalmasat a sziklás parton hazafelé a naplementében. Utána még boroztunk és beszélgettünk picit a tanúinkkal. Csak magunkra koncentrálhattunk és tényleg minden tökéletes volt így mérgező emberek felesleges kötelező körök, részeg rokonok nélkül, bagóból. :) ha jobb lenne a kapcsolat a családdal akkor lehet bántam volna, de így az sajnos volt a cél, hogy megússzuk őket, ez tökéletesen sikerült sértődés nélkül.
2021. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekunk 2 tanu volt ott meg a felesegem szulei. Kesobb volt egy kis "unnepseg" a rokonokkal de az igazabol jobban csaladi osszejovetel volt. Az en rokonsagombol senki nem volt ott mert kulfldon hazasodtunk ossze.

Nem bantuk meg, nem is volt penzunk hogy nagy lagzit tartsunk. Igaz hogy jo lett volna megtapasztalni hogy milyen egy rendes eskuvo, lagzi, de akkor abban a helyzetben nem volt ilyenre lehetosegunk.


Tudok olyan parrol akik a nagy korkulonbseg miatt, hogy ne beszeljenek roluk a faluba, atmentek egy masik telepulesre osszehazasodni. Gondolom egy kisebb kaja volt a rokonoknak es ennyi, de en nem hallottam hogy lagzit tartottak volna, pedig lett volna ra penz.

2021. febr. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!