Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Június 19-et ünnepé akarják...

Június 19-et ünnepé akarják tenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Vannak, akik igen.
2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 21. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Nemzeti gyásznapnak kellene lennie!


Szovjetunió mindörökké!

2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Xdddd
2021. ápr. 21. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már most az, mert a szülinapom. Ha még szabadságot se kéne kivennem hozzá, hogy ne kelljen aznap dolgoznom, az király lenne. :D
2021. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qkker1 ***** válasza:
81%
Nem valószínű, mert vitya éppen csontig nyal Putyinnak!
2021. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik igen, de szerintem nem kellene, pedig nem vagyok kommunista és baloldali sem, de mondjuk jobboldali sem, hanem harmadikutas vagyok. Mit kell azon ünnepelni, hogy volt egy rendszerváltás?? Akkor legyen nemzeti ünnep, az is, amikor kivonultak/szakítottak velünk a tatárok, a törökök, franciák (Napóleon és társai), az osztrákok és a Tengely?? Ez nagyon át van itatva ideológiákkal... Akkor már értelmesebb lenne a kiegyezésnek, a Kisantant hadainak a kivonulására, a Rákóczi-szabadságharcnak vagy mondjuk a trianoni békediktátum aláírásának évfordulóját, jún. 4-et nemzeti ünneppé/gyásznappá tenni.
2021. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Majd a következő generációk megítélik, hogy van-e bármi ünnepelni való a rendszerváltoztatáson, vagy csak igazából átmentették az elvtársak a hatalmat.

Annak több értelme lenne, ha a dec. 24-ét tennék munkaszüneti nappá.

2021. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!