Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen egy díj-átadó ünnepség?

Milyen egy díj-átadó ünnepség?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz benne részem. Országos első 5 vagyok, pontosan nem lehet tudni hanyadik, a Tanárnőm azt mondta, hogy Igazgatónő úgy értesült, hogy országos első vagyok.

Mit illene felvegyek? Mennyi ideig tart egy ilyen ceremónia?

17l


2022. máj. 30. 22:15
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Amit évzárón vennél fel, alkalmi cuccba menj, fekete-fehérben.

Tart majd egy beszédet, pár perc az egész és átadja valaki a díjakat, kupát, vagy ilyesmiket. Lefotóznak és benne leszel az iskolaújságban, szóval a hajad is legyen jól megcsinálva, megmosva, stb...

Gratulálnak, kezet fognak a díjazottakkal , aztán még 1-2 mondat és vége. Hacsaknem kötik össze egy másik témával, pl. egy iskolai bállal, vagy akármivel, akkor lényegében ennyi. Nálunk ennyi szokott lenni.

2022. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 válasza tökéletes, úgy készülj, hogy fotózni, videózni fognak. Egyben gratulálok a sikerhez, élvezd ki! :)
2022. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

(nem egóból de..) nagyon csinos voltam, a hajammal semmi extrát nem sikerült csinálnom, mert esett az eső, így örültem, hogy megszáradt. 😊

Köszönöm a gratulációt is❤️

2022. jún. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!